«Таємна історія» Донна Тартт

«Таємна історія» Донна Тартт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
45353 переглядів
45353 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Таємна історія» Донни Тартт (анотація)

Донна Тартт пише напрочуд глибокі та атмосферні книги – в них розчиняєшся та захоплюєшся драматичними і витонченими сюжетами, що залишають стійкий післясмак. Таким є роман “Таємна історія” – дебютний твір американської письменниці, що одразу став бестселером.

Головний герой Річард Пейпен – дев’ятнадцятирічний хлопець, який вступає до престижного коледжу у Вермонті, щоб вивчати давньогрецьку мову. Він потрапляє у “коло обраних” – до компанії п’яти молодих людей, у яких викладає найзагадковіший професор у коледжі. Ці студенти настільки захоплені античною культурою, що вважають себе її провідниками в сучасному суспільстві.

Дружба зі студентами й проживання у кампусі відкривають Річарду свободу, нові можливості та феєричний світ розваг. Проте товаришування шести однодумців не витримує перевірки спокусами слизького життя – в їх компанії відбувається вбивство.

Донна Тартт обрала цікаву манеру розповіді – сюжет розкривається від імені Річарда, який намагається осмислити те, що відбулося, через багато років. Пазл за пазлом поступово складається цілісна картина тогочасного життя – студентських пріоритетів та інтересів, взаємин з однокурсниками, непростих стосунків з коханою дівчиною. Таємниця, яку ховали шестеро людей, починає стукатись у двері…

Книга “Таємна історія” – це не лише сповідь людини, яка скидає накопичений психологічний тягар, а й захоплюючий трилер. Починаючи його читати, не одразу бачиш напружену інтригу, адже все стає зрозумілим с перших сторінок. Проте письменниця настільки майстерно закрутила сюжет, що не можеш відірватися, поки не дізнаєшся всі загадки цієї історії.

Проблема, що підіймається у романі, не раз ставала риторичним питанням у класичній літературі: ким є людина і на що вона має право? Слідом за Достоєвським (до речі, його прізвище згадується у книзі “Таємна історія”) Тартт досліджує проблему великого й малого, високого та низького, намагається знайти баланс між суспільними та особистими цінностями, встановленими правилами та власними законами життя.

Якщо ви хочете зробити повну переоцінку цінностей, побачивши життя величезною смугою з багатьма відтінками чорного та білого, радимо скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) чи прочитати онлайн книгу “Таємна історія”.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Таємна історія» Донни Тартт українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Таємна історія» Донни Тартт

Одна відповідь до “Таємна історія”

  1. Анна Анна сказав:

    В детективі «Таємна історія» Донна Тартт відкрилась для мене зовсім з іншої сторони. Дуже атмосферна книга вийшла, я навіть не очікувала, що вона так мене вразить. Рекомендую скачати, справді є над чим подумати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *