«Таємна кухня погоди» Володимир Савович Лис

«Таємна кухня погоди» Володимир Савович Лис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Таємна кухня погоди» Володимира Савовича Лиса

Володимир Савович Лис – не лише талановитий письменник сучасності, а й видатний народний синоптик, який неодноразово давав повністю правдиві прогнози щодо погоди. Нарешті він вирішив видати книгу, в якій виклав усю синоптичну мудрість – розповів про методи найточнішого дослідження погоди, про цікаві історичні факти, пов’язані з погодою та її впливом на визначні історичні події, та розкрив безліч секретів, пов’язаних з вивченням погодних умов. Так з’явилася монографія «Таємна кухня погоди». Інформація, що в ній міститься, буде цікавою як дорослим, так і більш юній аудиторії.

Книга «Таємна кухня погоди» написана у науково-популярному стилі, але читається напрочуд легко. Письменник розкриває таємниці погоди, ніби розповідає яскраву казку, в якій все відбувається насправді. Починаючи читати онлайн цей твір, потрапляєш до великої енциклопедії, в якій сторінки оживають та затягують тебе у світ див нашої планети.

На цю працю варто звернути увагу, якщо ви хочете дізнатися, чому грізні тайфуни мають ніжні й тендітні імена, як циклони, морози або надмірна жара змінювали перебіг історії. Погода – це справжня господиня Всесвіту, і Володимир Лис довів це!

Книга складається з двох частин – «Прогнози і спостереження» та «Загадки світової природи». Кожна частина добре структурована – вона включає кілька глав, кожна з яких присвячена окремому питанню. Перший розділ монографії розповідає, як робити правдиві прогнози, на які прикмети слід звертати особливу увагу та доводить, що у природи немає поганої погоди.

У другому розділі автор занурює читача у ціле море цікавих фактів. Якщо ви хочете дізнатися, які погодні умови сприяли великим переселенням народів, що було до і після всесвітнього потопу та багато інших «цікавинок», рекомендуємо скачати «Таємна кухня погоди» Володимира Савовича Лиса.

Письменник розкриває дилеми, над якими билося людство протягом кількох десятиліть – говорить про суть і причини «парникового ефекту» та його вплив на подальші погодні умови, прогнозує, коли завершиться глобальне потепління… Усі бажаючі знайдуть цей твір в бібліотеці нашого сайту безкоштовно та без реєстрації. Для зручності ми пропонуємо найбільш розповсюджені формати електронних матеріалів – fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Різник із Городоцької
Різник із Городоцької Андрій Анатолійович Кокотюха
Печера
Печера Марина та Сергій Дяченко
Маруся
Маруся Василь Шкляр
Тінь сови
Тінь сови Василь Шкляр

Відгуки на книгу «Таємна кухня погоди» Володимира Савовича Лиса

Комментарии для сайта Cackle