«Таємна кухня погоди» Володимир Савович Лис

«Таємна кухня погоди» Володимир Савович Лис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
338 переглядів
338 переглядів

Про книгу «Таємна кухня погоди» Володимира Савовича Лиса

Володимир Савович Лис – не лише талановитий письменник сучасності, а й видатний народний синоптик, який неодноразово давав повністю правдиві прогнози щодо погоди. Нарешті він вирішив видати книгу, в якій виклав усю синоптичну мудрість – розповів про методи найточнішого дослідження погоди, про цікаві історичні факти, пов’язані з погодою та її впливом на визначні історичні події, та розкрив безліч секретів, пов’язаних з вивченням погодних умов. Так з’явилася монографія «Таємна кухня погоди». Інформація, що в ній міститься, буде цікавою як дорослим, так і більш юній аудиторії.

Книга «Таємна кухня погоди» написана у науково-популярному стилі, але читається напрочуд легко. Письменник розкриває таємниці погоди, ніби розповідає яскраву казку, в якій все відбувається насправді. Починаючи читати онлайн цей твір, потрапляєш до великої енциклопедії, в якій сторінки оживають та затягують тебе у світ див нашої планети.

На цю працю варто звернути увагу, якщо ви хочете дізнатися, чому грізні тайфуни мають ніжні й тендітні імена, як циклони, морози або надмірна жара змінювали перебіг історії. Погода – це справжня господиня Всесвіту, і Володимир Лис довів це!

Книга складається з двох частин – «Прогнози і спостереження» та «Загадки світової природи». Кожна частина добре структурована – вона включає кілька глав, кожна з яких присвячена окремому питанню. Перший розділ монографії розповідає, як робити правдиві прогнози, на які прикмети слід звертати особливу увагу та доводить, що у природи немає поганої погоди.

У другому розділі автор занурює читача у ціле море цікавих фактів. Якщо ви хочете дізнатися, які погодні умови сприяли великим переселенням народів, що було до і після всесвітнього потопу та багато інших «цікавинок», рекомендуємо скачати «Таємна кухня погоди» Володимира Савовича Лиса.

Письменник розкриває дилеми, над якими билося людство протягом кількох десятиліть – говорить про суть і причини «парникового ефекту» та його вплив на подальші погодні умови, прогнозує, коли завершиться глобальне потепління… Усі бажаючі знайдуть цей твір в бібліотеці нашого сайту безкоштовно та без реєстрації. Для зручності ми пропонуємо найбільш розповсюджені формати електронних матеріалів – fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Таємна кухня погоди» Володимира Савовича Лиса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *