«Таємна опора. Емоційний зв’язок у житті дитини» Людмила Петрановська

«Таємна опора. Емоційний зв’язок у житті дитини» Людмила Петрановська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2613 переглядів
2613 переглядів

Про книгу «Таємна опора. Емоційний зв’язок у житті дитини» Людмили Петрановської

Книга «Таємна опора. Емоційний зв’язок у житті дитини» є важливим елементом для людей, які планують мати дітей. Вона дає багато цінних та важливих порад стосовно того, як бути надійною опорою для своїх дітей.

Головна особливість книги криється в тому, що в її основу була закладена наукова теорія прив’язаності. В ній розказується те, як будуються психічні процеси у формуванні стосунків між батьками та дітьми. Посібник не змушує вас сліпо дотримуватись того, як треба поводитись з малюками або підлітками, але показує весь спектр того, за якими принципами формується характер дитини, та ґрунтовно їх аналізує.

Якщо читати онлайн книгу «Таємна опора. Емоційний зв’язок у житті дитини» Людмили Петрановської українською мовою, то дізнаєтесь те, які етапи проходить дитина у формуванні прив’язаності до батьків. Вам відкриються таємниці того, як стати для свого чада міцною опорою, яка дозволить йому вирости самостійною та впевненою у собі людиною. Читач зможе знайти відповіді на всі питання, які його турбують у вихованні та формуванні своїх дітей.

У вас є можливість скачати книгу «Таємна опора. Емоційний зв’язок у житті дитини» Людмили Петрановської безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) за допомогою нашого літературного порталу.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Таємна опора. Емоційний зв’язок у житті дитини» Людмили Петрановської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *