«Таємне Товариство Боягузів, або засіб від переляку № 9» Леся Воронина

«Таємне Товариство Боягузів, або засіб від переляку № 9» Леся Воронина

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
10677 переглядів
10677 переглядів

Короткий зміст книги «Таємне Товариство Боягузів, або засіб від переляку № 9» Лесі Ворониної (анотація)

Книга «Таємне Товариство Боягузів, або засіб від переляку №9» Лесі Ворониної – це чудова дитяча історія про моральний ріст персонажа та дорослішання. Як твір з дитячої літератури, ця книга працює просто чудово, адже вона вміло тримає увагу своїх маленьких читачів, що читають її, або ж слухають від батьків. Історія спрямована на те, щоб діти замислились над своїм призначенням та змогли знайти віру у власні сили. Це дуже важливо, адже часто трапляється так, що діти сумніваються у собі.

Сюжет книги крутиться навколо того самого Таємного Товариства Боягузів, яке опікується над тими, хто, як би це не було дивно, боїться. Страх, як одна з основоположних емоцій, властива всім, а особливо дітям. І цей твір вчить дітей тому, що не потрібно його боятись, а, навпаки, спромогтися зрозуміти.

В цьому їм допоможе бабуся головного героя, яка є талановитою винахідницею і збудувала часоліт. До речі, читати онлайн книгу «Таємне Товариство Боягузів, або засіб від переляку №9» Лесі Ворониної українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Разом з бабусею герої мусять здолати найбільшу загрозу – прибульців з синіми обличчями, що скоро прибудуть на Землю. Вони хочуть заразити все людство вірусом страху. Тому герої мусять навчитись боротися з ним, і тоді найсильніша зброя стане безпорадною.

Скачати книгу «Таємне Товариство Боягузів, або засіб від переляку №9» Лесі Ворониної можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати аудіокнигу «Таємне Товариство Боягузів, або засіб від переляку № 9ю Лесі Вороніної онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Таємне Товариство Боягузів, або засіб від переляку № 9» Лесі Ворониної та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Таємне Товариство Боягузів, або засіб від переляку № 9» Лесі Ворониної: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Таємне Товариство Боягузів, або засіб від переляку № 9» Лесі Ворониної і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Таємне Товариство Боягузів, або засіб від переляку № 9» Лесі Ворониної

Одна відповідь до “Таємне Товариство Боягузів, або засіб від переляку № 9”

  1. Марія Марія сказав:

    Скачала книгу «Таємне Товариство Боягузів» для своєї дитини. Від неї просто не можливо відірватись, це перша література, яку він прочитав самостійно без нашої допомоги. Рекомендую, вже йдемо шукати продовження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *