«Таємнича історія Біллі Міллігана» Деніел Кіз

«Таємнича історія Біллі Міллігана» Деніел Кіз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Таємнича історія Біллі Міллігана» Дэниела Киза

Деніел Кіз – майстер психологічної прози. Своєю книгою “Таємнича історія Біллі Міллігана” він змушує повірити у безмежні ресурси людської психіки. Ця надзвичайна історія трапилася насправді, і головний герой твору Біллі Мілліган сам розповів її автору.

Всі чули про психічні порушення, що проявляються у роздвоєнні особистості. Але якщо в одній людині уживаються двадцять чотири особи, це щось неймовірне. Деніел Кіз описує саме такий випадок – жахливий і водночас цікавий.

Головний герой Біллі у дитинстві зазнав серйозної психологічної травми – його зґвалтували. Різноманітні особистості, які поселилися в голові у Біллі, були своєрідним захистом від оточення. Чоловік “взяв” їх до себе з фільмів і серіалів. Проте ця проблема мала й генетичну природу – батьки Біллі були з нездоровою психікою.

Цікаво читати, як автор описує внутрішній порядок і систему правил усіх “людей”, які співіснували в голові чоловіка. Іноді, коли між ними вчинявся хаос, Біллі здійснював невмотивовані злочини. Після одного з таких злочинів головний герой потрапив до психіатричної клініки. Вивчення його хвороби було дивовижним відкриттям для лікарів. Страшно уявити, якою б стала людина, якби її мозок був вивчений на всі сто відсотків…

Книга “Таємнича історія Біллі Міллігана” – це більше журналістське розслідування, ніж художній твір. Попри те, що мова роману суха і більше нагадує перелік фактів, ця розповідь викликає бурхливі емоції. Спостерігаючи за життям головного героя, дивуєшся його потенціалу, адже кожен з його “внутрішніх жителів” мав свої здібності й таланти.

Твір “Таємнича історія Біллі Міллігана” складається з трьох частин. Спочатку читач знайомиться з дивним чоловіком через низку злочинів і спостерігає його поведінку в суді та лікарні. Друга частина занурює ще глибше в його життя, починаючи з дитячих років. Заключна частина роману – це процес лікування Біллі, його досягнення і невдачі на цьому шляху.

Цю книгу варто скачати і прочитати, щоб зазирнути у непізнані грані людської психіки. Те, що чекає на сторінках твору – пізнавально і моторошно, фантастично й унікально, цікаво і заплутано.

Завантажити безкоштовно книгу «Таємнича історія Біллі Міллігана» Дэниела Киза

Завантажити книгу «Таємнича історія Біллі Міллігана» у форматі:

Рекомендації

Моя бабуся просить їй вибачити
Моя бабуся просить їй ви... Фредрік Бакман
Гострі предмети
Гострі предмети Гіліян Флінн
Той, що біжить Лабіринтом. Книга 3. Ліки від смерті
Той, що біжить Лабіринто... Джеймс Дешнер
Черепахи аж до низу
Черепахи аж до низу Джон Грін

Відгуки на книгу «Таємнича історія Біллі Міллігана» Дэниела Киза