«Таємнича історія Біллі Міллігана» Деніел Кіз

«Таємнича історія Біллі Міллігана» Деніел Кіз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4658 переглядів
4658 переглядів

Про книгу «Таємнича історія Біллі Міллігана» Дэниеля Кіза

Деніел Кіз – майстер психологічної прози. Своєю книгою “Таємнича історія Біллі Міллігана” він змушує повірити у безмежні ресурси людської психіки. Ця надзвичайна історія трапилася насправді, і головний герой твору Біллі Мілліган сам розповів її автору.

Всі чули про психічні порушення, що проявляються у роздвоєнні особистості. Але якщо в одній людині уживаються двадцять чотири особи, це щось неймовірне. Деніел Кіз описує саме такий випадок – жахливий і водночас цікавий.

Головний герой Біллі у дитинстві зазнав серйозної психологічної травми – його зґвалтували. Різноманітні особистості, які поселилися в голові у Біллі, були своєрідним захистом від оточення. Чоловік “взяв” їх до себе з фільмів і серіалів. Проте ця проблема мала й генетичну природу – батьки Біллі були з нездоровою психікою.

Цікаво читати, як автор описує внутрішній порядок і систему правил усіх “людей”, які співіснували в голові чоловіка. Іноді, коли між ними вчинявся хаос, Біллі здійснював невмотивовані злочини. Після одного з таких злочинів головний герой потрапив до психіатричної клініки. Вивчення його хвороби було дивовижним відкриттям для лікарів. Страшно уявити, якою б стала людина, якби її мозок був вивчений на всі сто відсотків…

Книга “Таємнича історія Біллі Міллігана” – це більше журналістське розслідування, ніж художній твір. Попри те, що мова роману суха і більше нагадує перелік фактів, ця розповідь викликає бурхливі емоції. Спостерігаючи за життям головного героя, дивуєшся його потенціалу, адже кожен з його “внутрішніх жителів” мав свої здібності й таланти.

Твір “Таємнича історія Біллі Міллігана” складається з трьох частин. Спочатку читач знайомиться з дивним чоловіком через низку злочинів і спостерігає його поведінку в суді та лікарні. Друга частина занурює ще глибше в його життя, починаючи з дитячих років. Заключна частина роману – це процес лікування Біллі, його досягнення і невдачі на цьому шляху.

Книгу “Таємнича історія Біллі Міллігана” варто скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) чи прочитати онлайн, щоб зазирнути у непізнані грані людської психіки. Те, що чекає на сторінках твору – пізнавально і моторошно, фантастично й унікально, цікаво і заплутано.

Скачати безкоштово книгу «Таємнича історія Біллі Міллігана» Дэниеля Кіза українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Таємнича історія Біллі Міллігана» Дэниеля Кіза

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *