«Таємнича пригода в Стайлзі» Аґата Крісті

«Таємнича пригода в Стайлзі» Аґата Крісті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2055 переглядів
2055 переглядів

Про книгу «Таємнича пригода в Стайлзі» Аґати Крісті

Книга «Таємнича пригода в Стайлзі» – дебютний твір Аґати Крісті про легендарного Еркюля Пуаро – геніального детектива й тонкого психолога. Його методи розкриття злочинів зовсім незрозумілі оточуючим, проте цей дивний бельгієць має дуже чіпкий розум і феноменальну пам’ять. Усі загадкові дії сищика кінець кінцем приводять до приголомшливих висновків.

Слабкість письменниці до затишних маєтків і невеличких поселень спостерігається вже з першої книги – всі події твору «Таємнича пригода в Стайлзі» відбуваються в гостинному маєтку місіс Інглторп Стайлз-хол. Хазяйка запросила своїх друзів, родичів і знайомих на масштабну вечірку. Проте свято зіпсувала страшна трагедія – жінку знаходять мертвою у своїй кімнаті. Причиною смерті виявилося навмисне отруєння. До кола підозрюваних можна віднести всіх гостей, адже претендентів на отримання спадку вбитої назбирався цілий маєток.

За справу береться Еркюль Пуаро, який, на щастя, оселився неподалік від міста трагедії. Разом зі своїм помічником і другом Артуром Гастингсом видатний детектив крок за кроком розплутує цю таємничу історію з кількома невідомими. Читачу тільки залишається разом з приголомшливим Гастингсом слідувати за Пуаро та дивуватися його умовиводам. Один майстерний рух Еркюля – і на читача сиплються застарілі й ретельно приховані сімейні інтриги персонажів твору, їхні «скелети з шафи», що дає поштовх будувати нові версії та знаходити неочікувані мотиви.

Вже у першій книзі про Еркюля Аґата Крісті блискуче розкрила унікальний образ видатного детектива – гострий розум та алогізм у вчинках Пуаро, його маленькі слабкості та особливі риси характеру, помірна сентиментальність і цікава манера розмови зі звичкою недоговорювати…. Перед чарівністю цього чоловіка дуже важко встояти.

Якщо ви хочете насолодитися класичною детективною історією та спробувати себе в якості слідчого, запрошуємо вас читати онлайн цей гостросюжетний роман безкоштовно та без реєстрації. Для всіх бажаючих скачати «Таємнича пригода в Стайлзі» Аґати Крісті ми підготували його у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Таємнича пригода в Стайлзі» Аґати Крісті

Рекомендації

Відгуки на книгу «Таємнича пригода в Стайлзі» Аґати Крісті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *