«Таємничий острів» Жуль Верн

«Таємничий острів» Жуль Верн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
730 переглядів
730 переглядів

Про книгу «Таємничий острів» Жуля Верна

Якщо ви полюбляєте дивовижні пригоди, морські битви та захоплюючі квести, пройняті піратським духом, ви не зможете оминути творчість легендарного Жуля Верна. Одна з його найвідоміших книг «Таємничий острів» відправляє читача разом з п`ятьма відважними чоловіками спочатку у небезпечну подорож на повітряній кулі, а потім – на безлюдний острів, де практично немає ресурсів для виживання. Якщо ви хочете випробувати себе на міцність духу, витривалість і кмітливість, рекомендуємо читати онлайн цю гостросюжетну та хвилюючу книгу, що входить до трилогії «Капітан Немо».

Роман розпочинається неймовірною пригодою, від якої відразу захоплює дух – п`ять чоловіків, рятуючись від громадянської війни у США, відправляються у мандрівку на повітряній кулі, нехтуючи жахливими погодними умовами. Серед мандрівників і талановитий інженер, і майбутній вчений-біолог, і журналіст, і моряк. До цієї строкатої компанії приєднується колишній злочинець, який був врятований із сусіднього острову, а провідником наших героїв стає справжній орангутан.

Книга «Таємничий острів» пройнята вірою в могутність людського розуму та широту людської душі. Жуль Верн доводить, що людина навіть у найжахливіших умовах може залишатися милосердною та доброю, адже разом переборювати труднощі набагато легше.

Ще одна глибока ідея, закладена в романі – відносини людини і природи. З одного боку, людина є володарем природи, адже її багатства у наших руках. Проте тут розкритий інший бік природи. Вона, як матір, дарує людині все, без чого не можна вижити, і неможливо не пройнятися головною думкою твору: саме природа є царицею та господинею для всього людства.

Усіх героїв книги автор наділяє кращими якостями – сміливістю й мужністю, терплячістю та добротою, прагненням до взаємодопомоги та нестандартним мисленням. Але найголовніше з них – сила духу та оптимізм, що не дає загубитися надії на порятунок.

Якщо ви хочете провести не один рік разом з цими чоловіками, створюючи необхідні для життя умови серед дикої природи, познайомитися з капітаном Немо та його таємницями, а також взяти участь у протистояннях з піратами, поспішайте скачати «Таємничий острів» Жуля Верна. Цей твір ви знайдете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Таємничий острів» Жуля Верна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *