«Таємний сад» Френсіс Еліза Бернетт

«Таємний сад» Френсіс Еліза Бернетт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
686 переглядів
686 переглядів

Про книгу «Таємний сад» Френсіс Елізи Бернетт

Книга «Таємний сад» розповідає про дівчину-сироту Мері, яку після смерті батьків забирає до Англії її родич – суровий та стриманий чоловік. Виховання головної героїні його не дуже переймає, тому він доручає прислузі доглядати за Мері. Але дівчинка, яка звикла до розкішного життя та до негайного задоволення своїх примх, ще та егоїстка. Після переїзду Мері дивується тому, що люди відносяться до інших з турботою та повагою. Це змінює дівчинку, роблячи її серце більш м’яким.

Одного разу головна героїня випадково знаходить ключ від зачиненого саду, який пустував вже доволі багато часу. Вражена його красою та навколишньою природою, вона має намір відновити сад. Своїми напарниками вона бере сільського хлопчика Дікона та свого двоюрідного брата Коліна, який завдяки заняттям в саду стає здоровим на диво оточуючих.
Якщо ви бажаєте побачити трансформацію головної героїні з егоїстичної дитини на симпатичну, люблячу людей та природу дівчинку, тоді почніть читати онлайн книгу «Таємний сад» Френсіс Елізи Бернетт українською мовою.

Отже, таємничий сад відкрив свої секрети Мері та її друзям, давши їм зрозуміти, що найкращі людські риси — це доброзичливість, активність, працьовитість, відповідальність та співчуття. Скачати книгу «Таємний сад» Френсіс Елізи Бернетт безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете на нашому ресурсі.

Скачати безкоштово книгу «Таємний сад» Френсіс Елізи Бернетт

Рекомендації

Відгуки на книгу «Таємний сад» Френсіс Елізи Бернетт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *