«Таємниці Ходвартса» Сергій Гридін

«Таємниці Ходвартса» Сергій Гридін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
857 переглядів
857 переглядів

Про книгу «Таємниці Ходвартса» Сергія Гридіна

Книга «Таємниці Ходвартса» – захоплююча чарівна історія в дусі «Гаррі Поттера» для справжніх шукачів пригод. Сергій Гридін пропонує всім дітям, підліткам і дорослим відправитися разом з трьома друзями та їхніми домашніми улюбленцями до чарівної країни, куди їх занесла примхлива доля.

Мабуть, саме на цій чарівній землі знаходиться продовження легендарної казки про підлітка-чарівника, який підкорив увесь світ магічними здібностями та твердістю характеру. Тепер настав час українських юних героїв відшукати чарівну паличку та пройти безліч випробувань, щоб отримати почесне звання Чарівника.

Починаючи читати онлайн цей захоплюючий твір, знайомимося з головними героями – дворовими друзями Дмитриком, Андрієм та Сашком, а також з їхніми домашніми тваринами, які ніколи не залишають своїх хазяїв. У незвичайну подорож хлопчики відправилися також зі своїми вірними друзями: невгамовним собакою Паштетом та непосидючим мавпеням Лізою. Якщо ви хочете дізнатися, які пригоди, кумедні ситуації та халепи чекають на відважних мандрівників, поспішайте скачати «Таємниці Ходвартса» Сергія Гридіна.

Книга здивує читачів самобутністю й оригінальністю чарівного оточення, і хоч фантастичний світ може видатися знайомим прихильникам епопеї про Гаррі Поттера, в ньому є свої особливі «родзинки» та цікавинки. Друзям випаде унікальний шанс проявити себе з різних боків, а також знайти свої приховані можливості у чарівній казці. цікаво читати про помічників школярів – їхніх тварин, на яких також подіяла магія.

Які і інші твори письменника, повість «Таємниці Ходвартса» у зрозумілому і цікавому вигляді доносить до дітей і підлітків важливість дружби та взаємодопомоги, вчить наполегливості та кмітливості, сміливості та чесності, засуджує лицемірство і боягузтво.

Ця книга – вдосконалена версія пригод Гаррі Поттера з надзвичайно колоритним українським доповненням. Письменник довів, що вітчизняні школярі також впораються з цілим лабіринтом магічних загадок і випробувань. Цю захоплюючу та повчальну історію ви знайдете в нашій електронній бібліотеці у вільному доступі у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі матеріали, розміщені на сайті, наші гості можуть отримати безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Таємниці Ходвартса» Сергія Гридіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *