«Таємниці львівської кави» Юрій Павлович Винничук

«Таємниці львівської кави» Юрій Павлович Винничук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
761 переглядів
761 переглядів

Про книгу «Таємниці львівської кави» Юрія Павловича Винничука

Львів з його величною історією та запашна кава – вони не можуть існувати одне без одного. Юрій Павлович Винничук вирішив довести це культурологічно та історично – він створив надзвичайно насичену працю «Таємниці львівської кави» та запрошує всіх бажаючих скуштувати цей ароматний напій у душевній компанії. На сторінках цієї книги ви зустрінете цікаві історії появи кави, тонкощі її видобутку, познайомитеся з кавовими традиціями різних країн, а також дізнаєтеся багато оригінальних рецептів приготування цього чарівного напою.

Книга вражає великою кількістю пізнавальної інформації з географії, історії та культури європейських країн, зокрема нашої держави. Письменник не без гордості заявляє про особливу роль України у винаході найсмачнішого сорту кави, від якого у захваті цілий світ. Виявляється, українець Юрій Кульчицький здійснив справжній подвиг, врятувавши Відень від турецької навали. Його винахід у вигляді віденської кави прийшовся до смаку всім гурманам.

Книга «Таємниці львівської кави» приємно дивує яскравими ілюстраціями, на яких можна побачити краєвиди різних країн, де вирощують каву, визначні місця європейських міст, в яких вживання кави вважається однією з найулюбленіших традицій. Починаючи читати онлайн це видання, хочеться насолоджуватися кожним ковтком запашного напою, згадуючи про його дивовижну історію та вплив на культурні звичаї різних народів.

Мова книги строката й милозвучна, з відчутним львівським колоритом та співочою душевністю – такі твори може створювати лише справжній майстер українського слова, яким є Юрій Винничук. Жанрова багатоманітність змінює декорації та локації – здається, що ти знаходишся на дивовижній екскурсії, що руйнує будь-які часові й просторові межі.

Історичні довідки змінюються легендами та драматичними сюжетами, соціально-культурними нарисами та описами мальовничих пейзажів і величних пам’яток архітектури. Пропонуємо скачати «Таємниці львівської кави» Юрія Павловича Винничука безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Таємниці львівської кави» Юрія Павловича Винничука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *