«Таємниці львівської кави» Юрій Павлович Винничук

«Таємниці львівської кави» Юрій Павлович Винничук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Таємниці львівської кави» Юрія Павловича Винничука

Львів з його величною історією та запашна кава – вони не можуть існувати одне без одного. Юрій Павлович Винничук вирішив довести це культурологічно та історично – він створив надзвичайно насичену працю «Таємниці львівської кави» та запрошує всіх бажаючих скуштувати цей ароматний напій у душевній компанії. На сторінках цієї книги ви зустрінете цікаві історії появи кави, тонкощі її видобутку, познайомитеся з кавовими традиціями різних країн, а також дізнаєтеся багато оригінальних рецептів приготування цього чарівного напою.

Книга вражає великою кількістю пізнавальної інформації з географії, історії та культури європейських країн, зокрема нашої держави. Письменник не без гордості заявляє про особливу роль України у винаході найсмачнішого сорту кави, від якого у захваті цілий світ. Виявляється, українець Юрій Кульчицький здійснив справжній подвиг, врятувавши Відень від турецької навали. Його винахід у вигляді віденської кави прийшовся до смаку всім гурманам.

Книга «Таємниці львівської кави» приємно дивує яскравими ілюстраціями, на яких можна побачити краєвиди різних країн, де вирощують каву, визначні місця європейських міст, в яких вживання кави вважається однією з найулюбленіших традицій. Починаючи читати онлайн це видання, хочеться насолоджуватися кожним ковтком запашного напою, згадуючи про його дивовижну історію та вплив на культурні звичаї різних народів.

Мова книги строката й милозвучна, з відчутним львівським колоритом та співочою душевністю – такі твори може створювати лише справжній майстер українського слова, яким є Юрій Винничук. Жанрова багатоманітність змінює декорації та локації – здається, що ти знаходишся на дивовижній екскурсії, що руйнує будь-які часові й просторові межі.

Історичні довідки змінюються легендами та драматичними сюжетами, соціально-культурними нарисами та описами мальовничих пейзажів і величних пам’яток архітектури. Пропонуємо скачати «Таємниці львівської кави» Юрія Павловича Винничука безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Тінь сови
Тінь сови Василь Шкляр
Королівська обіцянка
Королівська обіцянка Марина та Сергій Дяченко
Ключ від Королівства
Ключ від Королівства Марина та Сергій Дяченко
Зло не має влади
Зло не має влади Марина та Сергій Дяченко

Відгуки на книгу «Таємниці львівської кави» Юрія Павловича Винничука

Комментарии для сайта Cackle