«Таємниця Чарівної отруювачки» Катерина Бібчук

«Таємниця Чарівної отруювачки» Катерина Бібчук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
471 переглядів
471 переглядів

Про книгу «Таємниця Чарівної отруювачки» Катерини Бібчук

Книга «Таємниця Чарівної отруювачки» – гостросюжетний детективно-історичний роман, в якому органічно поєднані містичні загадки, кримінальні розслідування та історичні таємниці. Катерина Бібчук запрошує читачів разом з головною героїнею Анною Брінкмен здійснити мандрівку до величного старовинного замку, стіни якого були свідками багатьох моторошних подій.

Жінка потрапила до загадкової будівлі через свою роботу – її, талановитого дизайнера та архітектора, запросили визначити вік замку та обсяг реставраційних робіт. Хазяїн пропонував Анні чималі гроші, і головна героїня погодилась без вагань, навіть не уявляючи, в які пригоди виллється її звична робота.

До того ж, заповзятлива жінка вирішила закохати в себе власника замка та одружитися з ним. Проте почуття взяли гору над розумом – серце Анни вразило справжнє кохання до дворецького Кларенса, в якого є свої «скелети в шафі».

У романі «Таємниця Чарівної отруювачки» вас зачарує не лише захоплююча романтична лінія, а й стежка в далеке минуле. Головній героїні доведеться стати справжнім детективом та провести власне розслідування злочинів, що відбулися ще у візантійські часи. Вони пов’язані із загадковою імператрицею на ім’я Феофано, яка була відома своєю пристрастю до отруювань.

Пройшло багато століть, проте історичні загадки все ще дають про себе знати. Як у старому замку поєднуються страшне минуле та сучасність? Які містичні знахідки допоможуть Анні розкрити історичну правду і водночас побачити зворотний бік своїх почуттів?

Книга не відпускає до останніх рядків – з кожною сторінкою напруження зростає в геометричній прогресії; здається, що тебе втягнули у детективно-містичний квест, де кожна дрібниця може мати ключове значення. Жива та емоційна мова твору, велика кількість діалогів дозволяють роздивитися головних героїв з усіх боків і детально познайомитися з їхнім внутрішнім світом.

Якщо ви шукаєте якісний пригодницький детектив з історичною атмосферою та містичним відлунням, рекомендуємо читати онлайн або скачати роман «Таємниця Чарівної отруювачки» Катерини Бібчук на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Цю книгу можна знайти в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Таємниця Чарівної отруювачки» Катерини Бібчук

Рекомендації

Відгуки на книгу «Таємниця Чарівної отруювачки» Катерини Бібчук