«Таємниця Чарівної отруювачки» Катерина Бібчук

«Таємниця Чарівної отруювачки» Катерина Бібчук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Таємниця Чарівної отруювачки» Катерини Бібчук

Книга «Таємниця Чарівної отруювачки» – гостросюжетний детективно-історичний роман, в якому органічно поєднані містичні загадки, кримінальні розслідування та історичні таємниці. Катерина Бібчук запрошує читачів разом з головною героїнею Анною Брінкмен здійснити мандрівку до величного старовинного замку, стіни якого були свідками багатьох моторошних подій.

Жінка потрапила до загадкової будівлі через свою роботу – її, талановитого дизайнера та архітектора, запросили визначити вік замку та обсяг реставраційних робіт. Хазяїн пропонував Анні чималі гроші, і головна героїня погодилась без вагань, навіть не уявляючи, в які пригоди виллється її звична робота.

До того ж, заповзятлива жінка вирішила закохати в себе власника замка та одружитися з ним. Проте почуття взяли гору над розумом – серце Анни вразило справжнє кохання до дворецького Кларенса, в якого є свої «скелети в шафі».

У романі «Таємниця Чарівної отруювачки» вас зачарує не лише захоплююча романтична лінія, а й стежка в далеке минуле. Головній героїні доведеться стати справжнім детективом та провести власне розслідування злочинів, що відбулися ще у візантійські часи. Вони пов’язані із загадковою імператрицею на ім’я Феофано, яка була відома своєю пристрастю до отруювань.

Пройшло багато століть, проте історичні загадки все ще дають про себе знати. Як у старому замку поєднуються страшне минуле та сучасність? Які містичні знахідки допоможуть Анні розкрити історичну правду і водночас побачити зворотний бік своїх почуттів?

Книга не відпускає до останніх рядків – з кожною сторінкою напруження зростає в геометричній прогресії; здається, що тебе втягнули у детективно-містичний квест, де кожна дрібниця може мати ключове значення. Жива та емоційна мова твору, велика кількість діалогів дозволяють роздивитися головних героїв з усіх боків і детально познайомитися з їхнім внутрішнім світом.

Якщо ви шукаєте якісний пригодницький детектив з історичною атмосферою та містичним відлунням, рекомендуємо читати онлайн або скачати роман «Таємниця Чарівної отруювачки» Катерини Бібчук на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Цю книгу можна знайти в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Таємниця Чарівної отруювачки» Катерини Бібчук

Завантажити книгу «Таємниця Чарівної отруювачки» у форматі:

Рекомендації

Зворотний бік сутіні
Зворотний бік сутіні Дара Корній
Зозулята зими
Зозулята зими Тала Владмирова, Дара Корній
Крила кольору хмар
Крила кольору хмар Тала Владмирова, Дара Корній
Талісман
Талісман Стівен Кінг, Пітер Страуб

Відгуки на книгу «Таємниця Чарівної отруювачки» Катерини Бібчук