«Таємниця галицького Версалю» Тетяна Пахомова

«Таємниця галицького Версалю» Тетяна Пахомова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2680 переглядів
2680 переглядів

Короткий зміст книги «Таємниця галицького Версалю» Тетяни Пахомової (анотація)

Книга «Таємниця галицького Версалю» – красивий і сумний сюжет про кохання, поєднаний з історичним відлунням й витонченою містикою. З перших сторінок твору перед читачем розкривається велич і слава польського клану Потоцьких, які зробили все для того, щоб їхній син Фелікс у майбутньому став польським королем після «правильного» одруження.

Та юнак виявився надто романтичним і незалежним. Випадкова зустріч з прекрасною Гертрудою визначила його майбутнє. Він усім серцем закохався в тендітну «лісову мавку» й таємно одружився на дівчині. До яких наслідків призвело палке кохання головних героїв, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн книгу «Таємниця галицького Версалю» Тетяни Пахомової українською мовою.

Роман зачаровує яскравими образами й змушує затамувати подих до останньої сторінки, адже зустріч Фелікса і Гертруди виявилася справжнім випробуванням для обох, не тільки кардинально змінила їхні життя, а й вплинула на долю цілої країни. Нотки містики, пов’язані з міфологічними лісовими істотами, додають загадковості, драматизму й навіть готичності.

Якщо ви шукаєте проникливу історію красивого романтичного кохання і гіркої реальності в історичному колориті, радимо скачати книгу «Таємниця галицького Версалю» Тетяни Пахомової безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), натиснувши на будь-який формат електронних книг із запропонованих: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Таємниця галицького Версалю» Тетяни Пахомової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Таємниця галицького Версалю» Тетяни Пахомової

…обережні країну не ліплять. Її будують відчайдухи, годні голову покласти за національну ідею.

…не дано жодній людині відбирати Божий дарунок самостійного вибору того шляху, яким іти до сприйняття найвищого за цінністю слова. У когось він – у каменях і падіннях, у когось – у тяжких роздумах. Та ні в кого він не є й не може бути гладеньким і рівним: те, що легко дається, легко й віддається, бо мало цінується. Лише істини, нажиті важкою працею душі, стають світлом усіх подальших вчинків. У кожного своя непроста дорога до простих істин. У кожного світло власного прозріння осяває її. Кожен має свою ношу на ній. У кожного своя довжина того шляху. І кожен один на тій дорозі, бо будує її сам…

…є велика різниця за столом між тими людьми, які хочуть їсти, і тими, яким просто підійшов час обіду. Так і між тими, хто знає​, за що працює, і тими, хто відбуває як повинність…

…той, хто не вільний у звичайних речах, ніколи не здатен розправити крила в любові. І навпаки: вони, оті крила, що нерішуче теліпаються, стають заважкою ношею для буденного життя – їх легше позбутися, вирвати геть і, надівши звичний повідок, звично стогнати від звичних уже проблем…

Скачати безкоштово книгу «Таємниця галицького Версалю» Тетяни Пахомової українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Таємниця галицького Версалю» Тетяни Пахомової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *