«Таємниця галицького Версалю» Тетяна Пахомова

«Таємниця галицького Версалю» Тетяна Пахомова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6178 переглядів
6178 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Таємниця галицького Версалю» Тетяни Пахомової (анотація)

Книга «Таємниця галицького Версалю» – красивий і сумний сюжет про кохання, поєднаний з історичним відлунням й витонченою містикою. З перших сторінок твору перед читачем розкривається велич і слава польського клану Потоцьких, які зробили все для того, щоб їхній син Фелікс у майбутньому став польським королем після «правильного» одруження.

Та юнак виявився надто романтичним і незалежним. Випадкова зустріч з прекрасною Гертрудою визначила його майбутнє. Він усім серцем закохався в тендітну «лісову мавку» й таємно одружився на дівчині. До яких наслідків призвело палке кохання головних героїв, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн книгу «Таємниця галицького Версалю» Тетяни Пахомової українською мовою.

Роман зачаровує яскравими образами й змушує затамувати подих до останньої сторінки, адже зустріч Фелікса і Гертруди виявилася справжнім випробуванням для обох, не тільки кардинально змінила їхні життя, а й вплинула на долю цілої країни. Нотки містики, пов’язані з міфологічними лісовими істотами, додають загадковості, драматизму й навіть готичності.

Якщо ви шукаєте проникливу історію красивого романтичного кохання і гіркої реальності в історичному колориті, радимо скачати книгу «Таємниця галицького Версалю» Тетяни Пахомової безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), натиснувши на будь-який формат електронних книг із запропонованих: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Таємниця галицького Версалю» Тетяни Пахомової та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Таємниця галицького Версалю» Тетяни Пахомової: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Таємниця галицького Версалю» Тетяни Пахомової і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Таємниця галицького Версалю» Тетяни Пахомової

…не дано жодній людині відбирати Божий дарунок самостійного вибору того шляху, яким іти до сприйняття найвищого за цінністю слова. У когось він – у каменях і падіннях, у когось – у тяжких роздумах. Та ні в кого він не є й не може бути гладеньким і рівним: те, що легко дається, легко й віддається, бо мало цінується. Лише істини, нажиті важкою працею душі, стають світлом усіх подальших вчинків. У кожного своя непроста дорога до простих істин. У кожного світло власного прозріння осяває її. Кожен має свою ношу на ній. У кожного своя довжина того шляху. І кожен один на тій дорозі, бо будує її сам…

…є велика різниця за столом між тими людьми, які хочуть їсти, і тими, яким просто підійшов час обіду. Так і між тими, хто знає​, за що працює, і тими, хто відбуває як повинність…

…той, хто не вільний у звичайних речах, ніколи не здатен розправити крила в любові. І навпаки: вони, оті крила, що нерішуче теліпаються, стають заважкою ношею для буденного життя – їх легше позбутися, вирвати геть і, надівши звичний повідок, звично стогнати від звичних уже проблем…

…обережні країну не ліплять. Її будують відчайдухи, годні голову покласти за національну ідею.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Таємниця галицького Версалю» Тетяни Пахомової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *