«Таємниця козацької шаблі» Зірка Мензатюк

«Таємниця козацької шаблі» Зірка Мензатюк

  • Назва: Таємниця козацької шаблі
  • Письменник: Зірка Мензатюк
  • Рік: 2015
  • Видавництво: Видавництво Старого Лева
  • Жанр: Дитяча проза
  • ISBN: 966-2909-03-6
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
547 переглядів
547 переглядів

Про книгу «Таємниця козацької шаблі» Зірки Мензатюк

Книга «Таємниця козацької шаблі» — це неймовірний пригодницько-історичний твір, який включає почуття патріотизму та відваги. Переплетіння реального з вигаданим сповнює книгу духом містики та пригод. Після того, як ви почнете читати онлайн книгу «Таємниця козацької шаблі» Зірки Мензатюк українською мовою, вам неодмінно захочеться скласти план мандрівок Україною по слідам героїв оповідання.

Сюжет книги розповідає про інтелігентну та патріотичну родину Руснаків, яка вирушає на пошуки старої козацької шаблі, адже та втрапила у лихі руки. Старою автівкою на ім’я Машка вся сім’я мандрує найтаємничішими закутками України. Свої пошуки вона веде у мальовничих старовинних замках та місцях битв козаків. Чого тільки вартий опис битви під Берестечком – захоплені читачі немовби опиняються поруч з тими 600 козаками, які оточені польськими військами на острові посеред болота.

Читач побачить все: від привидів загиблих козаків та небезпечних перегонів з бандитами до пасток старезного форту. Ви будете вражені неймовірними пригодами, з якими стикнуться головні герої оповідання.

Скачати книгу «Таємниця козацької шаблі» Зірки Мензатюк безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете на нашому ресурсі.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Таємниця козацької шаблі» Зірки Мензатюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *