«Таємниця крові» Анна Мавченко

«Таємниця крові» Анна Мавченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
289 переглядів
289 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Таємниця крові» Анни Мавченко (анотація)

Страшний випадок на скелі змінив життя Арсена та Селести. З’явилися чергові зачіпки у справі вестеронців, а разом із тим і нові проблеми та небезпеки. Настав час розплутати веретено таємниць, аби покінчити з усіма змовами й повернути до звичного русла життя тих, хто став жертвою ненаситної жаги влади. Хто переможе у цій одвічній битві: Хаос чи справжнє кохання, що попри тривалу розлуку знову розквітне у серцях знедолених?

Чи зрозуміє Селеста підказку допельгангера? Чи знайде вбивцю Лейли? Чи поверне собі пам’ять? Та чи стане їй сил заплатити норнам справедливу ціну за свій порятунок?

Стільки нерозгаданих таємниць! Одначе найбільшою та найважчою з них залишається Арсен Сеттер. Чоловік із кам’яним серцем, котре теж, як виявляється, може любити й битися заради когось. (Книга 2)


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Таємниця крові» Анни Мавченко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Таємниця крові» Анни Мавченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *