«Таємниця мого чоловіка» Ліана Моріарті

«Таємниця мого чоловіка» Ліана Моріарті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
762 переглядів
762 переглядів

Про книгу «Таємниця мого чоловіка» Ліани Моріарті

Книги Ліани Моріарті – це справжній вибух в свідомості читача, органічне сплетіння детектива і психологічної драми, де необхідно уважно спостерігати за вихилясами сюжетів і доль персонажів. Однією з найяскравіших праць письменниці є роман «Таємниця мого чоловіка» – дивна історія з двома паралельними сюжетними лініями, в якій все загадкове набуває особливого сенсу, а один невеличкий клаптик паперу ладен зруйнувати роками налагоджені сімейні стосунки.

Починаючи читати онлайн цю захоплюючу книгу, знайомимося з головною героїнею – Сесілією Фіцпатрик. Ця жінка уособлює ідеал матері з трьома дітьми та дружини, її оселя відрізняється затишком та завжди є повною чашею. Здавалося б, що може порушити цю сімейну ідилію?

Лише одна випадковість – жінка знаходить таємничий лист від свого чоловіка, адресований їй, який просить відкрити після його смерті. Не в змозі подолати допитливість, Сесілія відкриває його. Жахлива таємниця, що була прихована в конверті, виривається назовні та руйнує не лише життя всієї родини Фіцпатриків, а й багатьох інших людей.

Сюжет книги «Таємниця мого чоловіка» відрізняється гострими поворотами та неочікуваними відкриттями. Незважаючи на те, що ключова таємниця з листа стає відома вже в середині роману, надалі цікавість розігрівається ще більше. На перший план виступає психологізм – поведінка головних героїв, стосунки між ними, емоції, що зашкалюють та штовхають на божевільні вчинки…

Кульмінація цієї історії чекає на читача у фінальній частині. Окрім того, Ліана Моріарті доповнює книгу альтернативною кінцівкою – читачі дізнаються, як склалося б життя героїв, якби не відбулося тих страшних метаморфоз.

Якщо ви полюбляєте емоційно насичені гостросюжетні історії з яскравим присмаком сімейної драми та детективними нотками, рекомендуємо скачати «Таємниця мого чоловіка» Ліани Моріарті. Цей роман чекає на вас в бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі бажаючі мають можливість отримати цей твір та інші романи талановитої австралійської письменниці безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Таємниця мого чоловіка» Ліани Моріарті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *