«Таємниця мого чоловіка» Ліян Моріарті

«Таємниця мого чоловіка» Ліян Моріарті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4367 переглядів
4367 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Таємниця мого чоловіка» Ліян Моріарті (анотація)

Книги Ліани Моріарті – це справжній вибух в свідомості читача, органічне сплетіння детектива і психологічної драми, де необхідно уважно спостерігати за вихилясами сюжетів і доль персонажів. Однією з найяскравіших праць письменниці є роман «Таємниця мого чоловіка» – дивна історія з двома паралельними сюжетними лініями, в якій все загадкове набуває особливого сенсу, а один невеличкий клаптик паперу ладен зруйнувати роками налагоджені сімейні стосунки.

Починаючи читати онлайн цю захоплюючу книгу, знайомимося з головною героїнею – Сесілією Фіцпатрик. Ця жінка уособлює ідеал матері з трьома дітьми та дружини, її оселя відрізняється затишком та завжди є повною чашею. Здавалося б, що може порушити цю сімейну ідилію?

Лише одна випадковість – жінка знаходить таємничий лист від свого чоловіка, адресований їй, який просить відкрити після його смерті. Не в змозі подолати допитливість, Сесілія відкриває його. Жахлива таємниця, що була прихована в конверті, виривається назовні та руйнує не лише життя всієї родини Фіцпатриків, а й багатьох інших людей.

Сюжет книги «Таємниця мого чоловіка» відрізняється гострими поворотами та неочікуваними відкриттями. Незважаючи на те, що ключова таємниця з листа стає відома вже в середині роману, надалі цікавість розігрівається ще більше. На перший план виступає психологізм – поведінка головних героїв, стосунки між ними, емоції, що зашкалюють та штовхають на божевільні вчинки…

Кульмінація цієї історії чекає на читача у фінальній частині. Окрім того, Ліана Моріарті доповнює книгу альтернативною кінцівкою – читачі дізнаються, як склалося б життя героїв, якби не відбулося тих страшних метаморфоз.

Якщо ви полюбляєте емоційно насичені гостросюжетні історії з яскравим присмаком сімейної драми та детективними нотками, рекомендуємо скачати «Таємниця мого чоловіка» Ліани Моріарті. Цей роман чекає на вас в бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі бажаючі мають можливість отримати цей твір та інші романи талановитої австралійської письменниці безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Таємниця мого чоловіка» Ліян Моріарті українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Таємниця мого чоловіка» Ліян Моріарті

Одна відповідь до “Таємниця мого чоловіка”

  1. Алевтина Алевтина сказав:

    Книга Таємниця мого чоловіка ще раз мені довела, що все потаємне одного дня обовязково відкриється. Тільки під кінець роману я зрозуміла його особливість, тут зовсім немає позитивних персонажів, напевно саме цей факт і притягує. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *