«Таємниця одного дiаманта» Юрій Логвин

«Таємниця одного дiаманта» Юрій Логвин

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
756 переглядів
756 переглядів

Про книгу «Таємниця одного дiаманта» Юрія Логвина

Чи хочете ви поринути у вир захоплюючих пригод і відправитися в грандіозну морську подорож? Юрій Логвин дає вам таку нагоду, але попереджає: весь час прийдеться ходити по краю леза разом з головним героєм. У книзі «Таємниця одного діаманта» на читача чекають інтриги й таємниці невловимої секти вбивць-асасінів, колорит арабських країн та історія дорослішання й змужніння бідного хлопчика, в руках якого за іронією долі опинилася влада над цілим світом.

Події роману відбуваються у другій половині XII століття – під час розквіту рабовласництва, що в арабському світі прийняло особливий розмах. З малих років Алі не знав, що таке сімейний затишок і щасливе життя. Він був сином багдадського сміттяра Хасана і терпляче зносив усі удари долі, бачачи, як нелегко приходиться батькові.

Почувши від купців дивні пригодницькі історії про цікавинки світу, підліток вирішує відправитися у морську подорож, щоб на власні очі побачити далекі країни. Проте на заваді мрії хлопчика став синій діамант – найцінніша коштовність, на яку полює банда жорстоких асасінів. Цей скарб випадково потрапив до рук головного героя, і Алі, тікаючи з ним від страшних переслідувачів, побував у різних куточках світу. Випробування, що випали на долю хлопця, не просто загартували його характер – вони зробили з нього відважного воїна та вправного мореплавця.

Роман «Таємниця одного діаманта» не відпускає до останньої сторінки. Кожен крок Алі – це новий виток інтриг та зростання напруження у геометричній прогресії. Головний герой зустрінеться з волелюбними африканцями, побуває на екзотичному Мадагаскарі, пізнає глибину життєвої мудрості серед індійських племен, відправиться на небезпечне завдання до індонезійських островів… Тільки такі відчайдухи як Алі мають право претендувати на те, щоб смерть минала та побоювалася їх.

Якщо ви скучили за морськими пригодницькими сюжетами, пронизаними духом Середньовіччя, зверніть увагу на цю самобутню книгу. Ми надаємо можливість читати онлайн її на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Також ви можете скачати «Таємниця одного діаманта» Юрія Логвина у нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub або rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Таємниця одного дiаманта» Юрія Логвина

Рекомендації

Відгуки на книгу «Таємниця одного дiаманта» Юрія Логвина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *