«Таємниця підводного човна» Андрій Анатолійович Кокотюха

«Таємниця підводного човна» Андрій Анатолійович Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
320 переглядів
320 переглядів

Про книгу «Таємниця підводного човна» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна

Книга «Таємниця підводного човна» – третій роман з дитячого циклу «Таємниці» – пригодницької епопеї про детективні розслідування та мандрівки сучасних українських школярів. Андрій Анатолійович Кокотюха не просто розважає дітей і підлітків гостросюжетними пригодницькими творами, а закохує їх в історію і культуру України, виховуючи патріотичні почуття та гордість за велич нашої Батьківщини.

На цей раз київським школярам Данилу й Богдану, їхній подружці Галині та кумедному страусу Футбику доведеться шукати приховані в безодні моря скарби – вони вирушають до Криму, де в таємничій бухті лежить на самісінькому дні підводний човен «Сом».

Починаючи читати онлайн цю захоплюючу книгу, занурюєшся в мальовничу природу півдня України – Кокотюха є майстром атмосферних і живих описів. Невтомні шукачі пригод розуміють, що на борту захованого підводного човна є легендарні скарби, проте вхід до бухти знаходиться під надійною охороною: якесь чудовисько пильно слідкує за ними. Якщо ви хочете дізнатися, які таємниці ховає це загадкове місце та хто ще є конкурентом відважної команди, поспішайте скачати «Таємниця підводного човна» Андрія Анатолійовича Кокотюхи.

Роман «Таємниця підводного човна» змусить затамувати подих не лише дітей і підлітків, а й дорослу читацьку аудиторію. У книзі ви зустрінете багато несподіваних відкриттів та навіть досить оригінальний погляд на деякі історичні події нашої держави.

Разом з відчайдушним Футбиком, дотепною Галкою та органічним сполученням сили та розуму в образах Данила й Богдана ви долатимете перешкоди, ступаючи по самісінькому краю прірви. На вас чекають недитячі емоції та знахідки, а також розкриття головної інтриги, що не даватиме спокою вже з перших сторінок твору.

Усі прихильники патріотичної, захоплюючої та яскравої літератури з цікавими й харизматичними персонажами знайдуть цей роман та інші частини детективного циклу в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Пропонуємо вам найзручніші формати електронних матеріалів: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Таємниця підводного човна» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна