«Таємниця підводного човна» Андрій Анатолійович Кокотюха

«Таємниця підводного човна» Андрій Анатолійович Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Таємниця підводного човна» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна

Книга «Таємниця підводного човна» – третій роман з дитячого циклу «Таємниці» – пригодницької епопеї про детективні розслідування та мандрівки сучасних українських школярів. Андрій Анатолійович Кокотюха не просто розважає дітей і підлітків гостросюжетними пригодницькими творами, а закохує їх в історію і культуру України, виховуючи патріотичні почуття та гордість за велич нашої Батьківщини.

На цей раз київським школярам Данилу й Богдану, їхній подружці Галині та кумедному страусу Футбику доведеться шукати приховані в безодні моря скарби – вони вирушають до Криму, де в таємничій бухті лежить на самісінькому дні підводний човен «Сом».

Починаючи читати онлайн цю захоплюючу книгу, занурюєшся в мальовничу природу півдня України – Кокотюха є майстром атмосферних і живих описів. Невтомні шукачі пригод розуміють, що на борту захованого підводного човна є легендарні скарби, проте вхід до бухти знаходиться під надійною охороною: якесь чудовисько пильно слідкує за ними. Якщо ви хочете дізнатися, які таємниці ховає це загадкове місце та хто ще є конкурентом відважної команди, поспішайте скачати «Таємниця підводного човна» Андрія Анатолійовича Кокотюхи.

Роман «Таємниця підводного човна» змусить затамувати подих не лише дітей і підлітків, а й дорослу читацьку аудиторію. У книзі ви зустрінете багато несподіваних відкриттів та навіть досить оригінальний погляд на деякі історичні події нашої держави.

Разом з відчайдушним Футбиком, дотепною Галкою та органічним сполученням сили та розуму в образах Данила й Богдана ви долатимете перешкоди, ступаючи по самісінькому краю прірви. На вас чекають недитячі емоції та знахідки, а також розкриття головної інтриги, що не даватиме спокою вже з перших сторінок твору.

Усі прихильники патріотичної, захоплюючої та яскравої літератури з цікавими й харизматичними персонажами знайдуть цей роман та інші частини детективного циклу в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Пропонуємо вам найзручніші формати електронних матеріалів: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Діва Млинища
Діва Млинища Володимир Савович Лис
Графиня
Графиня Володимир Савович Лис
Проклята краса
Проклята краса Дарина Гнатко
Соня
Соня Катерина Бабкіна

Відгуки на книгу «Таємниця підводного човна» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна