«Таємниця зміїної голови» Андрій Анатолійович Кокотюха

«Таємниця зміїної голови» Андрій Анатолійович Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Таємниця зміїної голови» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна

Книга «Таємниця зміїної голови» – друга частина пригодницько-детективної серії історичних таємниць від палкого патріота та знавця дитячої психології Андрія Кокотюхи. Тепер письменник ставить перед школярами Богданом Майстренком, Данилом Лановим та їхніми новими друзями вкрай важке завдання: врятувати старовинний княжий замок, що знаходиться в самому серці Поділля.

Саме в цих місцях колись встановлював справедливість Устим Кармелюк, люто караючи ворогів України. Головні герої знають: десь тут, в підземних печерах або серед величних стін захований величезний діамант, що є оберегом замку. Їм треба поспішати, адже хтось інший зі злодійницькими намірами вже наближається до цього історичного місця…

Андрій Анатолійович Кокотюха закручує сюжет вже з перших сторінок книги, змушуючи читачів зіставляти факти, згадувати історичні події, намагаючись знаходити підказки до головної таємниці. Цей твір не тільки прищеплює школярам любов до читання, а й має величезне пізнавальне та виховне значення, як і всі інші романи цього циклу.

Пропонуємо читати онлайн його всім, хто полюбляє загадки історії та детективні розслідування з елементами квесту. Ви дізнаєтеся легенду про зміїну голову, досліджуватимете лабіринти підземелля та знайдете справжній розбійницький скарб.

Роман «Таємниця зміїної голови» – прекрасний взірець благородства і сміливості, вірності своїм друзям і готовності подолати будь-які перешкоди заради порятунку та благополуччя своєї країни. Ця книга сповнена палкої любові до своєї Батьківщини та цікавості щодо вивчення її історичних знахідок і скарбів.

Досліджуючи разом з головними героями подільські землі, милуєшся їхньою красою, історичною величчю та багатством – автор щедро «розсипав» по сюжетній канві малознані цікавинки історії, що стануть потужною мотивацією до вивчення сучасними школярами історії України.

Поспішайте скачати «Таємниця зміїної голови» Андрія Анатолійовича Кокотюхи на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub або rtf. Цей та інші твори талановитого українського письменника ви знайдете в електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Дим
Дим Володимир Худенко
Два кроки назад
Два кроки назад Роман Воробей
Людвисар. Ігри вельмож
Людвисар. Ігри вельмож Богдан Вікторович Коломійчук
Червоний
Червоний Андрій Анатолійович Кокотюха

Відгуки на книгу «Таємниця зміїної голови» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна