«Таємниця зміїної голови» Андрій Анатолійович Кокотюха

«Таємниця зміїної голови» Андрій Анатолійович Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
273 переглядів
273 переглядів

Про книгу «Таємниця зміїної голови» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна

Книга «Таємниця зміїної голови» – друга частина пригодницько-детективної серії історичних таємниць від палкого патріота та знавця дитячої психології Андрія Кокотюхи. Тепер письменник ставить перед школярами Богданом Майстренком, Данилом Лановим та їхніми новими друзями вкрай важке завдання: врятувати старовинний княжий замок, що знаходиться в самому серці Поділля.

Саме в цих місцях колись встановлював справедливість Устим Кармелюк, люто караючи ворогів України. Головні герої знають: десь тут, в підземних печерах або серед величних стін захований величезний діамант, що є оберегом замку. Їм треба поспішати, адже хтось інший зі злодійницькими намірами вже наближається до цього історичного місця…

Андрій Анатолійович Кокотюха закручує сюжет вже з перших сторінок книги, змушуючи читачів зіставляти факти, згадувати історичні події, намагаючись знаходити підказки до головної таємниці. Цей твір не тільки прищеплює школярам любов до читання, а й має величезне пізнавальне та виховне значення, як і всі інші романи цього циклу.

Пропонуємо читати онлайн його всім, хто полюбляє загадки історії та детективні розслідування з елементами квесту. Ви дізнаєтеся легенду про зміїну голову, досліджуватимете лабіринти підземелля та знайдете справжній розбійницький скарб.

Роман «Таємниця зміїної голови» – прекрасний взірець благородства і сміливості, вірності своїм друзям і готовності подолати будь-які перешкоди заради порятунку та благополуччя своєї країни. Ця книга сповнена палкої любові до своєї Батьківщини та цікавості щодо вивчення її історичних знахідок і скарбів.

Досліджуючи разом з головними героями подільські землі, милуєшся їхньою красою, історичною величчю та багатством – автор щедро «розсипав» по сюжетній канві малознані цікавинки історії, що стануть потужною мотивацією до вивчення сучасними школярами історії України.

Поспішайте скачати «Таємниця зміїної голови» Андрія Анатолійовича Кокотюхи на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub або rtf. Цей та інші твори талановитого українського письменника ви знайдете в електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Таємниця зміїної голови» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна