«Джеронімо Стілтон Репортер. Таємниця золотої шахти» Елізабетта Дамі

«Джеронімо Стілтон Репортер. Таємниця золотої шахти» Елізабетта Дамі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
65 переглядів
65 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Джеронімо Стілтон Репортер. Таємниця золотої шахти» Елізабетти Дамі (анотація)

Друг Джеронімо Стілтона, відомий режисер Ед Грейфер, запрошує його відвідати знімальний майданчик фільму «Кусень Сиру-4». Джеронімо не сумнівається, що з цього вийде гарний репортаж для мультимедійного випуску його газети «Гризун», і разом зі сестрою Теєю, небожем Бенджаміном та його подружкою Пандорою вирушає дивитися зйомки фільму про Дикий Захід.

Проте з’ясовується, що то одна, то інша халепа ставлять вихід фільму під загрозу. Джеронімо зі своєю вірною командою відчуває, що щось тут негаразд, і починає власне розслідування. Та невдовзі справа шалено закручується — а вигук «Стоп! Знято!» тут нічим не допоможе.

Чи зможуть Джеронімо та його команда докопатися до істини і врятувати фільм, на вихід якого вони й самі чекають? Про це ви дізнаєтеся, прочитавши цю книгу.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Джеронімо Стілтон Репортер. Таємниця золотої шахти» Елізабетти Дамі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Джеронімо Стілтон Репортер. Таємниця золотої шахти» Елізабетти Дамі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *