«Текст-пекс-шмекс. Магія переконливих текстів» Вільям Зінссер

«Текст-пекс-шмекс. Магія переконливих текстів» Вільям Зінссер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3731 переглядів
3731 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Текст-пекс-шмекс. Магія переконливих текстів» Вільяма Зінссера (анотація)

Створення яскравого тексту — магія. Принаймні так це виглядає для читача. Та за лаштунками цього процесу — чітке розуміння формул та інструментів, які допомагають створити вдалий текст. Знаючи ці універсальні принципи, ви зможете створити будь-який текст: від поста у фейсбуці до власної статті. Як боротися із словесним мотлохом? Як випрацювати власний стиль? Як уникнути найтиповіших помилок? І головне — із чого почати свій текст?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Текст-пекс-шмекс. Магія переконливих текстів» Вільяма Зінссера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Текст-пекс-шмекс. Магія переконливих текстів» Вільяма Зінссера

Одна відповідь до “Текст-пекс-шмекс. Магія переконливих текстів”

  1. Рената Рената сказав:

    Мені як копірайтеру над важливо писати якісні та круті тексти. Магія переконливих текстів – це справжній скарб для людей, які як я хочуть удосконалити свою майстерність. Раджу, це саме те, що потрібно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *