«Темна синя вода. Джерело» Радій Володимирович Радутний

«Темна синя вода. Джерело» Радій Володимирович Радутний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
523 переглядів
523 переглядів

Про книгу «Темна синя вода. Джерело» Радія Володимировича Радутного

Радій Радутний, український письменник, досі відомий за фантастикою та бойовиками, після деякої творчої паузи виступив з монументальним твором у жанрі на межі історії та фантастики. В циклі «Темна синя вода» очікується не менше трьох книг, а якщо минуле автора не поглине, то, можливо, і більше.

Це перший роман із серії подорожей в минуле України, присвячений пригодам головного героя, нашого співвітчизника, в Києві початку XX і кінця XVIII століття.

Уявіть собі, що ви опинилися в ситуації, з якої немає виходу. Якщо вам загрожує смерть, і її неможливо уникнути. Що на вас чигає не найманий вбивця, від якого можна втекти або захиститись, а дещо грізне та невідворотне – сама доля. Уявіть собі, що хтось таки запропонував спосіб урятуватися, але він мало чим відрізняється від самої смерті.

Уявіть собі, що ви йдете до мети, прориваєтеся з погонями та боями, мандруючи в часі та просторі, бачите світ таким, яким він був задовго до вашого народження, спілкуєтесь з людьми, що померли десятки і сотні років тому.

Так, це перший український роман про втечу у минуле, причому не з метою подивитись – а з метою дещо змінити. Так, на читача очікує ціла серія неймовірних пригод. Так, не обійдеться без романтики, інтриг, зради і розчарування.

Але якби вам запропонували таку подорож, то невже б ви відмовилися?

Завантажити безкоштовно книгу «Темна синя вода. Джерело» Радія Володимировича Радутного

Рекомендації

Відгуки на книгу «Темна синя вода. Джерело» Радія Володимировича Радутного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *