«Темна синя вода. Ручай» Радій Володимирович Радутний

«Темна синя вода. Ручай» Радій Володимирович Радутний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
556 переглядів
556 переглядів

Про книгу «Темна синя вода. Ручай» Радія Володимировича Радутного

Радій Радутний (нар. 1969 р.) – відомий український письменник, автор фантастичних творів та бойовиків, після деякої творчої паузи виступив з монументальним циклом.

В історико-фантастичному циклі «Темна синя вода» планується не менше трьох книг. Перший роман – «Темна синя вода. Джерело» – вийшов у видавництві «Фоліо» в 2016 році й одразу зажив широкої популярності серед читачів.

«Темна синя вода. Ручай» – це другий роман із серії подорожей в минуле України, де всі подробиці тогочасного життя виписані автором зі знанням тих реалій, чого б вони не стосувалися – побуту, масштабних вікопомних подій у нашій історії чи відомих постатей.

Химерна доля зібрала кількох героїв у Києві ХVIII століття, де ще зовсім немає таких знайомих нам орієнтирів, де все – інакше. Троє чоловіків й одна молода жінка. Кожен несе в собі якусь моторошну таємницю. Один – наш сучасник, що побував у бувальцях, знає війну не з переказів. Інші, схоже, із майбутнього, десь так через пару століть. Вони вимушені гуртуватися, бо на кожному кроці на них чекає смертельна небезпека, вона – скрізь…

Завантажити безкоштовно книгу «Темна синя вода. Ручай» Радія Володимировича Радутного

Рекомендації

Відгуки на книгу «Темна синя вода. Ручай» Радія Володимировича Радутного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *