«Темна синя вода. Ручай» Радій Володимирович Радутний

«Темна синя вода. Ручай» Радій Володимирович Радутний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Темна синя вода. Ручай» Радія Володимировича Радутного

Радій Радутний (нар. 1969 р.) – відомий український письменник, автор фантастичних творів та бойовиків, після деякої творчої паузи виступив з монументальним циклом.

В історико-фантастичному циклі «Темна синя вода» планується не менше трьох книг. Перший роман – «Темна синя вода. Джерело» – вийшов у видавництві «Фоліо» в 2016 році й одразу зажив широкої популярності серед читачів.

«Темна синя вода. Ручай» – це другий роман із серії подорожей в минуле України, де всі подробиці тогочасного життя виписані автором зі знанням тих реалій, чого б вони не стосувалися – побуту, масштабних вікопомних подій у нашій історії чи відомих постатей.

Химерна доля зібрала кількох героїв у Києві ХVIII століття, де ще зовсім немає таких знайомих нам орієнтирів, де все – інакше. Троє чоловіків й одна молода жінка. Кожен несе в собі якусь моторошну таємницю. Один – наш сучасник, що побував у бувальцях, знає війну не з переказів. Інші, схоже, із майбутнього, десь так через пару століть. Вони вимушені гуртуватися, бо на кожному кроці на них чекає смертельна небезпека, вона – скрізь…

Завантажити безкоштовно книгу «Темна синя вода. Ручай» Радія Володимировича Радутного

Рекомендації

Серпень
Серпень Володимир Худенко
Могильник
Могильник Володимир Худенко
Газават
Газават Володимир Худенко

Відгуки на книгу «Темна синя вода. Ручай» Радія Володимировича Радутного