«Темна вежа І. Шукач» Стівен Кінг

«Темна вежа І. Шукач» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
651 переглядів
651 переглядів

Про книгу «Темна вежа І. Шукач» Стівена Кінга

Книга «Темна Вежа I. Шукач» – перша частина легендарного фентезійного циклу Стівена Кінга «Темна Вежа». На початку цієї дивної історії автор лише закладає перші цеглинки сюжету, ніби натякаючи читачеві на довгий та сповнений загадок шлях до кінцевої мети.

Відступаючи від звичних жахіть і кривавих монстрів, письменник занурюється у філософію та поєднує реальність з фантастикою й містикою. Кожен образ у романі, кожне місце перебування головного героя книги можна зіставити з нашою реальністю, провівши витончені паралелі з людською свідомістю.

Починаючи читати онлайн цей твір, знайомимося з головним персонажем усієї серії – Роландом Діскейном, який прямує до загадкової Темної вежі, в той же час переслідуючи таємничу Людину в чорному. Відомо лише одне: Темна Вежа уособлює світло і порятунок, і той, хто її знайде, врятує світ від можливої загибелі.

У той же час інші частинки цього пазлу поки залишаються невідомими. Поступово читач дізнається про мотиви та характер головного героя, поринає в його спогади, розкриває світлі і темні сторони його душі. Проте Стівен Кінг поки що тримає в таємниці основне – ким саме є ця людина?..

Майстерність, з якою Король жахів розкриває сюжетну лінію, простежується і в цьому творі, що належить до ранньої творчості письменника, хоча роман «Темна Вежа I. Шукач» не виблискує динамічністю та сценами екшену. Ця книга більше спрямована на розповідь про минуле – йдучи пекельною пустелею, Рональд ділиться своїми спогадами з усіма, хто йому зустрічається. Разом з тим зав’язується кілька сюжетних ліній. Події минулого, тісно переплітаючись із сьогоденням, дають головному персонажу певні знаки стосовно подальших дій. Роман нагадує своєрідну головоломку, проте її насиченість є не інтелектуальною, а духовною.

Якщо ви бажаєте доторкнутися до справжньої класики фентезі у виконанні майстра психологічних трилерів і драм, поспішайте скачати «Темна Вежа I. Шукач» Стівена Кінга. Цей культовий твір ви знайдете у нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі електронні матеріали надаються користувачам сайту безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Темна вежа І. Шукач» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *