«Темна вежа ІІ. Крiзь час» Стівен Кінг

«Темна вежа ІІ. Крiзь час» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
838 переглядів
838 переглядів

Про книгу «Темна вежа ІІ. Крiзь час» Стівена Кінга

Книга «Темна Вежа II. Крізь час» – друга частина семитомної саги «Темна Вежа» – містично-пригодницької історії з витонченим філософським присмаком. Єдиний лицар Роланд продовжує свій шлях до заповітної Темної Вежі для порятунку всього людства, але з кожною новою книгою цей шлях стає більш важким, кривавим і неоднозначним.

На цей раз Стівен Кінг зведе головного героя з трьома цікавими і загадковими постатями, які загубилися між реальністю та маренням – наркотичним дилером, жінкою з роздвоєною свідомістю та вбивцею, який має вигляд джентльмена. Як і Роланд, вони не мають минулого, і готові йти з ним, назустріч чомусь новому й незвіданому, не реагуючи на будь-яку небезпеку.

Порівняно з попередньою частиною серії, що більше схожа на містичний вестерн, роман «Темна Вежа II. Крізь час» більше нагадує динамічний кривавий бойовик. Головні герої кілька разів опиняться у смертельній небезпеці. Мандрівка вздовж океану зіштовхне їх з жахливими чудовиськами, проте Роланд з твердою впевненістю у досяжності своєї мети буде готовий йти вперед з будь-якими травмами і жертвами. Його образ відважного лицаря поступово стирається – перед читачем з’являється одержима людина, яка може прямувати до своєї мети по трупах.

Ця книга відкриває завісу таємничості, якою була насичена перша частина циклу. Починаючи читати онлайн роман, поступово проймаєшся внутрішнім світом головного героя, зустрічаєшся з Людиною в Чорному – вона спрямовує подальші мандри Роланда, розкриваючи йому кілька містичних таємниць.

Темна Вежа вже не вкрита цілковитим туманом – її образ вимальовується все чіткіше на перехресті часу і простору. Ця незвичайна серія закручує читача у вирі часу, стираючи будь-які межі. Команда, зібрана Роландом у Нью-Йорку, дивує своєю строкатістю, проте відчуваєш, що від них у подальших книгах варто чекати чогось особливого.

Якщо ви хочете разом з відважним Роландом відчинити двері в іншу реальність та витягнути у сюрреалістичний світ трьох цікавих постатей, поспішайте скачати «Темна Вежа II. Крізь час» Стівена Кінга. Цей роман ви знайдете в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі бажаючі можуть насолодитися його читанням безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Темна вежа ІІ. Крiзь час» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *