«Темна вежа V. Вовки Кальї» Стівен Кінг

«Темна вежа V. Вовки Кальї» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1527 переглядів
1527 переглядів

Короткий зміст книги «Темна вежа V. Вовки Кальї» Стівена Кінга (анотація)

Книга «Темна Вежа V. Вовки Кальї» – п’ята частина найзагадковішого твору Стівена Кінга – саги «Темна Вежа». Відважний Роланд зі своєю командою рухаються вперед, опиняючись на перехресті між світами та розкриваючи нові загадки своєї кінцевої мети. Велична вежа вже не здається такою примарною, а Чорна людина, яка час від часу з’являється в полі зору головних героїв, допомагає їм підказками.

На цей раз їхній шлях лежить через місто Калью – невеличке поселення, що має свою трагічну історію. Систематично до Кальї приходять страшні створіння у вовчих масках і забирають до себе одного з близнюків, які щойно народилися.

Дитина повертається через кілька років, проте вона вже неспроможна жити повноцінно та нагадує лише оболонку живої людини. Місцеві жителі не можуть протистояти нападникам та, підкорюючись, віддають представникам Темряви цю «данину», страждаючи від безсилля.

Роланд з ка-тетом вирішує зупинитися в містечку та врятувати його від страшних набігів. Він готується до серйозного бою та поряд з цим вивчає цікаве містечко. Знайомство з новими героями, зокрема з колишнім священником Каллагеном, відкриває читачеві нові обрії захоплюючих історій.

У цій книзі світ Роланда розширюється, і Сюзанна показує своє інше обличчя, яке так довго приховувала від своїх друзів. Якщо ви вирішите скачати «Темна Вежа V. Вовки Кальї» Стівена Кінга, ви побачите знайоме оточення у зовсім нових фарбах, і ще більше наблизитеся до головної таємниці Темної Вежі.

Стівен Кінг розкриває характери головних персонажів поступово, даючи змогу читачеві звикнути з дивними образами та насолодитися ними. Кожна нова книга циклу не лише розкриває частину таємниць, а породжує нові сюжетні лінії та запитання. Вагітність Сюзанни – одна з ключових подій цієї історії. Дитина, яку вона має народити, зіграє особливу роль у мандрах ка-тета, а поки треба берегти вагітну жінку, адже її поведінка може бути непередбачуваною…

Пропонуємо вам читати онлайн роман «Темна Вежа V. Вовки Кальї» у нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Усі бажаючі можуть отримати цей захоплюючий твір на нашому сайті у найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Темна вежа V. Вовки Кальї» Стівена Кінга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Темна вежа V. Вовки Кальї» Стівена Кінга українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Темна вежа V. Вовки Кальї» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *