«Темна вежа VI. Пісня Сюзанни» Стівен Кінг

«Темна вежа VI. Пісня Сюзанни» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
513 переглядів
513 переглядів

Про книгу «Темна вежа VI. Пісня Сюзанни» Стівена Кінга

Роман «Темна Вежа VI. Пісня Сюзанни» – шоста і передостання частина масштабного циклу «Темна Вежа». Цей твір можна назвати одним з найдивніших у всій серії. Стівен Кінг настільки пройнявся своєї містичною історію, що не зміг залишитися осторонь її сюжетної лінії.

Якщо в попередній книзі автор розповідав про свій твір, то тут він пішов ще далі – став сам одним з героїв «Темної Вежі», якого розшукує ка-тет. Яку долю підготував сам собі письменник у художньому образі, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цей оригінальний роман.

Ключова ідея книги – пошук вагітної Сюзанни, яка раптово зникає з команди Роланда. Відходячи від основної мети своєї пригодницької подорожі, ка-тет відправляється на пошуки Сюзанни, гублячись у думках, хто її міг вкрасти.

Образ цієї жінки став одним з найнебезпечніших для команди, адже дитина, яку вона виношує, приречена стати вбивцею Роланда та бути новим шукачем, більш могутнім і впливовим. Розгадка буде неочікуваною, більшість загадок розкриваються, проте не за горами вир нових подій, одкровень і божевілля.

У цій частині серії письменник вдається до філософських міркувань і психологічного розбору відомих подій. Уважний читач побачить, що всі книги циклу ніби чергуються динамічними і більш спокійними сюжетами, і ми отримуємо закономірний і строкатий візерунок. Напруження сягає свого апогею: Червоний Король, який має намір знищити Темну Вежу, вже відчуває себе переможцем у цій битві. Міа, відчуваючи себе полоненою в тілі Сюзанни, розривається між майбутнім материнством і благородною метою. Яким буде її вибір? Поспішайте скачати «Темна Вежа VI. Пісня Сюзанни» Стівена Кінга, і головна інтрига серії не обійде вас.

Цей твір є особливим для автора, адже він містить багато знаків і деталей з його особистого життя, розкриває його проблеми й труднощі. Завдяки цьому прийому здається, що персонажі циклу є реальними людьми, з якими талановитий письменник дійсно зустрічався. Усі прихильники творчості Короля жахів можуть отримати книгу «Темна Вежа VI. Пісня Сюзанни» в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо найзручніші формати для скачування твору: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Темна вежа VI. Пісня Сюзанни» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *