«Темна вежа VI. Пісня Сюзанни» Стівен Кінг

«Темна вежа VI. Пісня Сюзанни» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Темна вежа VI. Пісня Сюзанни» Стивена Кинга

Роман «Темна Вежа VI. Пісня Сюзанни» – шоста і передостання частина масштабного циклу «Темна Вежа». Цей твір можна назвати одним з найдивніших у всій серії. Стівен Кінг настільки пройнявся своєї містичною історію, що не зміг залишитися осторонь її сюжетної лінії.

Якщо в попередній книзі автор розповідав про свій твір, то тут він пішов ще далі – став сам одним з героїв «Темної Вежі», якого розшукує ка-тет. Яку долю підготував сам собі письменник у художньому образі, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цей оригінальний роман.

Ключова ідея книги – пошук вагітної Сюзанни, яка раптово зникає з команди Роланда. Відходячи від основної мети своєї пригодницької подорожі, ка-тет відправляється на пошуки Сюзанни, гублячись у думках, хто її міг вкрасти.

Образ цієї жінки став одним з найнебезпечніших для команди, адже дитина, яку вона виношує, приречена стати вбивцею Роланда та бути новим шукачем, більш могутнім і впливовим. Розгадка буде неочікуваною, більшість загадок розкриваються, проте не за горами вир нових подій, одкровень і божевілля.

У цій частині серії письменник вдається до філософських міркувань і психологічного розбору відомих подій. Уважний читач побачить, що всі книги циклу ніби чергуються динамічними і більш спокійними сюжетами, і ми отримуємо закономірний і строкатий візерунок. Напруження сягає свого апогею: Червоний Король, який має намір знищити Темну Вежу, вже відчуває себе переможцем у цій битві. Міа, відчуваючи себе полоненою в тілі Сюзанни, розривається між майбутнім материнством і благородною метою. Яким буде її вибір? Поспішайте скачати «Темна Вежа VI. Пісня Сюзанни» Стівена Кінга, і головна інтрига серії не обійде вас.

Цей твір є особливим для автора, адже він містить багато знаків і деталей з його особистого життя, розкриває його проблеми й труднощі. Завдяки цьому прийому здається, що персонажі циклу є реальними людьми, з якими талановитий письменник дійсно зустрічався. Усі прихильники творчості Короля жахів можуть отримати книгу «Темна Вежа VI. Пісня Сюзанни» в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо найзручніші формати для скачування твору: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Королівська обіцянка
Королівська обіцянка Марина та Сергій Дяченко
Ключ від Королівства
Ключ від Королівства Марина та Сергій Дяченко
Зло не має влади
Зло не має влади Марина та Сергій Дяченко
Місто кісток
Місто кісток Кассандра Клер

Відгуки на книгу «Темна вежа VI. Пісня Сюзанни» Стивена Кинга

Комментарии для сайта Cackle