«Темна вежа VI. Пісня Сюзанни» Стівен Кінг

«Темна вежа VI. Пісня Сюзанни» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2289 переглядів
2289 переглядів

Короткий зміст книги «Темна вежа VI. Пісня Сюзанни» Стівена Кінга (анотація)

Роман «Темна Вежа VI. Пісня Сюзанни» – шоста і передостання частина масштабного циклу «Темна Вежа». Цей твір можна назвати одним з найдивніших у всій серії. Стівен Кінг настільки пройнявся своєї містичною історію, що не зміг залишитися осторонь її сюжетної лінії.

Якщо в попередній книзі автор розповідав про свій твір, то тут він пішов ще далі – став сам одним з героїв «Темної Вежі», якого розшукує ка-тет. Яку долю підготував сам собі письменник у художньому образі, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цей оригінальний роман.

Ключова ідея книги – пошук вагітної Сюзанни, яка раптово зникає з команди Роланда. Відходячи від основної мети своєї пригодницької подорожі, ка-тет відправляється на пошуки Сюзанни, гублячись у думках, хто її міг вкрасти.

Образ цієї жінки став одним з найнебезпечніших для команди, адже дитина, яку вона виношує, приречена стати вбивцею Роланда та бути новим шукачем, більш могутнім і впливовим. Розгадка буде неочікуваною, більшість загадок розкриваються, проте не за горами вир нових подій, одкровень і божевілля.

У цій частині серії письменник вдається до філософських міркувань і психологічного розбору відомих подій. Уважний читач побачить, що всі книги циклу ніби чергуються динамічними і більш спокійними сюжетами, і ми отримуємо закономірний і строкатий візерунок. Напруження сягає свого апогею: Червоний Король, який має намір знищити Темну Вежу, вже відчуває себе переможцем у цій битві. Міа, відчуваючи себе полоненою в тілі Сюзанни, розривається між майбутнім материнством і благородною метою. Яким буде її вибір? Поспішайте скачати «Темна Вежа VI. Пісня Сюзанни» Стівена Кінга, і головна інтрига серії не обійде вас.

Цей твір є особливим для автора, адже він містить багато знаків і деталей з його особистого життя, розкриває його проблеми й труднощі. Завдяки цьому прийому здається, що персонажі циклу є реальними людьми, з якими талановитий письменник дійсно зустрічався. Усі прихильники творчості Короля жахів можуть отримати книгу «Темна Вежа VI. Пісня Сюзанни» в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо найзручніші формати для скачування твору: fb2, txt, epub та rtf.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Темна вежа VI. Пісня Сюзанни» Стівена Кінга та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Темна вежа VI. Пісня Сюзанни» Стівена Кінга: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Темна вежа VI. Пісня Сюзанни» Стівена Кінга і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Темна вежа VI. Пісня Сюзанни» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *