«Темна вежа VII. Темна вежа» Стівен Кінг

«Темна вежа VII. Темна вежа» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
635 переглядів
635 переглядів

Про книгу «Темна вежа VII. Темна вежа» Стівена Кінга

Книга «Темна Вежа VII. Темна Вежа» – заключна частина легендарного містичного серіалу «Темна Вежа». Терплячий читач нарешті отримає свою винагороду у вигляді найзахопливішого роману з усієї серії, де всі таємниці нарешті розкриються навіть несподівано для самих героїв.

І хоча Темна Вежа, до якої рухалися Роланд зі своєю командою протягом багатьох років, вже близько, шлях до неї перекриває головний ворог ка-тета – Червоний Король, який вирішив помститися відважному шукачеві через одного з членів команди – Міа-Сюзанну. Жінка народила дитину-демона, і тепер він готовий виконати свою жахливу місію…

Стівен Кінг безжальний до читачів: здавалося б, після такої кількості жертв, випробувань і страждань цикл заслуговує на хеппі-енд, проте письменник вирішив по-іншому: все повинно бути максимально реалістично. Наближаючись до Темної Вежі, Роланд з ка-тетом зустрічаються з найголовнішою небезпекою. Чи зможе виснажена команда її подолати? Які останні пазли закриють картину Серединного світу? Відповіді на ці та інші питання дізнаються ті, хто вирішить скачати «Темна Вежа VII. Темна Вежа» Стівена Кінга.

Роман «Темна Вежа VII. Темна Вежа» дивує раптовою зупинкою на найбільш кульмінаційному місці усієї історії. Звертаючись до читача, автор пропонує йому зупинитися й не йти вперед, до самої Вежі, адже того шляху, що він пройшов з ка-тетом, уже достатньо. Той, хто наважиться зайти з Роландом до Темної Вежі, вже не буде тим, ким він є зараз.

Завершення епопеї варте такої напруженої інтриги. Якщо ви вирішите читати онлайн всю серію від початку до кінця, ваша свідомість не просто зміниться: ви станете одним з жителів магічної реальності, створеної геніальним Кінгом.

Прихильника творчості Короля жахів отримують насолоду не лише від глибини філософських думок і психологічних метаморфоз у книзі, а й від жахливих картин, що є візитною карткою письменника. Часові аномалії, містичні істоти, чудовиська з надлюдськими можливостями, загадкові діти з екстрасенсорними здібностями – це все органічно вплетено в сюжетну канву та зачаровує читача моторошними несподіванками.

Пропонуємо отримати цю книгу у форматах fb2, txt, epub та rtf. Матеріали нашої бібліотеки надаються безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Темна вежа VII. Темна вежа» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *