«Темна вода» Андрій Анатолійович Кокотюха

«Темна вода» Андрій Анатолійович Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
199 переглядів
199 переглядів

Про книгу «Темна вода» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна

Андрій Анатолійович Кокотюха – автор багатьох детективних, містичних, історичних, драматичних сюжетів та філософсько-соціальних нарисів. Його книга «Темна вода» належить до детективного жанру з елементами містики. Якщо ви шукаєте гостросюжетну епопею, в якій повністю розчиняєшся до останньої сторінки, невідривно слідкуючи за клубком карколомних подій, вам обов’язково слід читати онлайн цей атмосферний роман.

У центрі сюжетної лінії книги опиняється колишній співробітник внутрішніх органів Віталій Мельник – він отримує привабливу пропозицію тимчасово попрацювати охоронцем на базі відпочинку на мальовничому березі Десни. Проте цей затишний куточок природи виявляється моторошним місцем, адже в Тихому затоні біля бази відбуваються жахливі речі – якесь морське чудовисько вбиває і топить рибалок.

З цим місцем пов’язано кілька жахливих легенд і навіть вода тут здається чорною, адже місцеві жителі стверджують, що тут зовсім немає дна. Головний герой, не вірячи у ці чутки, вирішує розібратися у всьому. Проте дуже скоро розуміє, що безпечність ледве не коштувала йому життя…

Роман «Темна вода» зачаровує оригінальним і динамічним сюжетом, в якому знайшлося місце і містично-міфологічним ноткам, і проникливій романтиці, і шпигунсько-кримінальним елементам, що додають твору жорсткої реалістичності, періодично виводячи читача з казкового сприйняття дійсності.

Книга відрізняється живою та емоційною мовою, реалістичними героями зі своїми слабкостями та страхами, внутрішніми протиріччями та складними моральними дилемами. Поряд з захоплюючою детективною інтригою автор змушує замислитися над вічними людськими вадами – лицемірством, жадібністю, маніпулятивністю.

Цей твір талановитого українського письменника був відзначений премією престижного літературного конкурсу міжнародного формату «Коронація слова». Усі бажаючі можуть скачати «Темна вода» Андрія Анатолійовича Кокотюхи на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Відвідувачам нашої віртуальної бібліотеки надаються електронні книги у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Темна вода» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна