«Темні таємниці» Андрій Кокотюха

«Темні таємниці» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1302 переглядів
1302 переглядів

Про книгу «Темні таємниці» Андрія Кокотюхи

Книга «Темні таємниці» – черговий гостросюжетний і моторошний детектив від автора непересічних і атмосферних романів Андрія Кокотюхи. На цей раз письменник пропонує читачеві дослідити секрети невеличкого селища Піщане – саме тут вже кілька років коїться дещо містичне й незрозуміле. З невідомих причин безслідно зникають люди, а інколи навіть знаходяться трупи.

Така ж доля спіткала молодого хлопця Євгена – поліція знайшла його тіло на околиці селища. Жодних зачіпок і здогадок – це саме та ситуація, коли правоохоронці лише опускають руки.

У центрі подій опиняються Ольга – матір дівчини загиблого хлопця, і Вадим Чотар – колишній співробітник внутрішніх органів, який береться за розслідування цієї надскладної та небезпечної справи на прохання Ольги. Вадим давно цікавиться подіями, що кояться в цьому дивному місці, і нарешті вирішує повністю розібратися.

Схвильована жінка пропонує свою допомогу, адже теж зацікавлена у швидкому розслідуванні – не так давно її донька Яна втекла з Євгеном з дому, і зараз про неї жодних чуток. Головні герої книги розпочинають небезпечну гру з невидимим ворогом та відчувають, що хтось їм дуже заважає…

Андрій Анатолійович Кокотюха, вдаючись до манери Стівена Кінга, який акцентував увагу на кривавих подіях невеличких міст, у романі «Темні таємниці» так само занурює читача у лабіринт таємниць Піщаного. Крок за кроком Вадим та Ольга наближаються до ключових підказок, але постійно стикаються з величезними труднощами та перепонами.

Особливу цікавість викликає старий пансіонат, що знаходиться під Піщаним – пов’язані з ним чутки змушують тремтіти навіть досвідчених правоохоронців. Чи знайдуть головні герої відповіді на свої питання? Яку ціну вони заплатять за наближення до найжахливішої розгадки?

Якщо ви скучили за атмосферними та насиченими детективами з елементами містичного трилера, поспішайте скачати «Темні таємниці» Андрія Анатолійовича Кокотюхи. Цю книгу та інші твори видатного українського письменника ви знайдете на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також ви можете читати онлайн цей захоплюючий роман у нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Темні таємниці» Андрія Кокотюхи

Рекомендації

Відгуки на книгу «Темні таємниці» Андрія Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *