«Темний дворецький (Dark Butler)» Яна Тобосо

«Темний дворецький (Dark Butler)» Яна Тобосо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
501 переглядів
501 переглядів

Короткий зміст книги «Темний дворецький (Dark Butler)» Яни Тобосо (анотація)

Альтернативна Англія кінця XIX століття, розкішний маєток графа Фантомхайв, дружна компанія неквапливих слуг, над якими височить у всіх сенсах цього слова бездоганний Себастьян. Юний граф Сіель любить різні ігри, і численні здібності дворецького постійно знаходять собі застосування. Яка ж таємниця між дворецьким та Графом? Адже ці двоє уклали важливий контракт, який стосується не лише кулінарних талантів Себастьяна. Секрети правильного чорного чаю, жорстокість італійської мафії, незграбність слуги-новачка і навіть звички родичів графа — все по плечу Себастьяну, недарма його улюблена приказка перекладається і як «Я просто по-диявольськи гарний дворецький», і як «Я і демон, і дворецький».


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Темний дворецький (Dark Butler)» Яни Тобосо та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Темний дворецький (Dark Butler)» Яни Тобосо: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Темний дворецький (Dark Butler)» Яни Тобосо і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Темний дворецький (Dark Butler)» Яни Тобосо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *