«Темрява над Островом Дракона» Нідейла Нельте, Ерато Нуар

«Темрява над Островом Дракона» Нідейла Нельте, Ерато Нуар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
563 переглядів
563 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Темрява над Островом Дракона» Нідейли Нельте, Ерато Нуар (анотація)

Король та придворний маг загнали мене в пастку, змусивши стати дружиною герцога-дракона, якого я ніколи не бачила! Але я люблю іншого і не хочу миритися зі своєю долею. Дракони лякають, їх магія моторошна, а ще над їх родом висить прокляття!
Але до чого ж вони привабливі… Здається, я вже нічого не розумію!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Темрява над Островом Дракона» Нідейли Нельте, Ерато Нуар українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Темрява над Островом Дракона» Нідейли Нельте, Ерато Нуар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *