«Темрява позаду нас» Ірина Айві

«Темрява позаду нас» Ірина Айві

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
255 переглядів
255 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Темрява позаду нас» Ірини Айві (анотація)

Я закохалася у Дем’яна з першого погляду. Крадькома спостерігала за ним під опущених до землі очей. Красивий, харизматичний, … але ніколи не буде моїм, … бо одружений. Він кохає свою дружину, а я лише тимчасова тінь у його будинку, яка одного дня зникне за бажанням господаря.

Та одного вечора він прийшов до мене з дивною пропозицією. Дивлячись у його зелені очі я не змогла сказати <<ні>> .


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Темрява позаду нас» Ірини Айві українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Темрява позаду нас» Ірини Айві

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *