«Тенета війни» Павло Дерев'янко

«Тенета війни» Павло Дерев'янко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
183 переглядів
183 переглядів

Про книгу «Тенета війни» Павла Дерев'янко

Книга «Тенети війни» – друга частина серії «Літопис Сірого Ордену» – фентезійної трилогії з історичним присмаком про нашу величну країну. Цікаво побачити Україну однією з наймогутніших держав Європи, відчути нотки знайомої з дитинства міфології.

Починаючи читати онлайн книгу «Тенети війни» Павла Дерев’янка українською мовою, потрапляємо в 1852 рік. Юнаки Пилип, Ярема, Гнат і Северин стали загартованими воїнами-характерниками, які боротимуться за відродження Сірого Ордену. Їхня лицарська честь вимагає помсти, адже ворогів не меншає, а інтриги, що плетуться за їхніми спинами, можуть коштувати їм життя.

У романі ви зустрінете відомих історичних діячів, але в інших образах – саме завдяки сюжетним несподіванкам та переосмисленню звичних історичних подій доля України розгортається досить дивно. А елементи містики роблять цей твір особливо оригінальним і самобутнім.

Автор майстерно проводить паралелі з сучасністю, показуючи вади нашого суспільства, соціально-політичні негаразди України. Кожен рядок дихає українською ментальністю, колоритом, історичними здобутками, викликаючи гордість за величне минуле й героїчних українців.

Усім прихильникам історично-фентезійних історій з елементами екшену пропонуємо скачати книгу «Тенети війни» Павла Дерев’янка у нашій бібліотеці безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тенета війни» Павла Дерев'янко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *