«Теорія брехні» Пол Екман

«Теорія брехні» Пол Екман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
11452 переглядів
11452 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Теорія брехні» Пола Екмана (анотація)

Книга «Теорія брехні» Пола Екмана – це світовий бестселер, що вчить читачів тому, як потрібно викривати брехню, яку вам кажуть прямо в обличчя. Книги з психології спрямовані не лише на те, як пізнати себе, а й потрібні для того, щоб розуміти інших. Брехня такий є невід’ємним аспектом суспільства, як і любов чи будь-який інший прояв людських емоцій. Часто ми не в силах зрозуміти, де правда, а де обман, і саме ця книга намагається це виправити.

Читаючи книжку, можна зрозуміти, що найкращим «детектором брехні» буде лише людина, а не машина. Справа в тому, що машина лише фіксує життєві показники, в той час як людина може звертати увагу на такі речі, як рухи, жести, міміка тіла та випадкові фрази.

Автор через свою працю намагається дати зрозуміти, як зібрати воєдино вищеозначений конструктор, щоб той мав сенс і читач почав розуміти, коли йому кажуть неправду. До речі, читати онлайн книгу «Теорія брехні» Пола Екмана українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Ця праця може стати у нагоді всім тим, кому необхідно повноцінно розуміти те, як працює людська психологія в контексті розмовного діалогу. Це може бути як менеджер з підбору персоналу, так і звичайна людина, яка хоче зрозуміти краще інших людей.

Скачати книгу «Теорія брехні» Пола Екмана можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Теорія брехні» Пола Екмана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Теорія брехні» Пола Екмана

Одна відповідь до “Теорія брехні”

  1. Ганна Ганна сказав:

    Звичайно після перегляду серіалу, я полізла в інтернет, щоб дізнатись більше, та наткнулась на книгу «Теорія брехні», з якої й був взятий сюжет. Раджу спробувати паралельно дивлячись серіал вивчати й роботу автора, це викликає ще більше задоволення. Класна книга!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *