«Теплі історії до кави» Надія Гербіш

«Теплі історії до кави» Надія Гербіш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1131 переглядів
1131 переглядів

Про книгу «Теплі історії до кави» Надії Гербіш

Збірка «Теплі історії до кави» – напрочуд світла, затишна та «смачна» книга справжнього гурмана особистого щастя й ароматного напою Надії Гербіш. З перших сторінок читач опиняється в полоні легкої та романтичної атмосфери, подорожуючи з головними героями в невелички міста або потрапляючи до їхніх дружних родин, проймаючись простим людським щастям. Надія Гербіш написала про себе, розкривши своє хобі подорожувати, любов до затишних сімейних вечорів і, звичайно, натхнення, яке дарує невеличка філіжанка ароматної кави.

Ці невеличкі оповідання слід читати онлайн в особливій атмосфері – коли ви нікуди не поспішаєте та можете відчути всі запахи та настрої, якими сповнені ці атмосферні твори. Усі персонажі книги досить різні, проте всі вони об’єднані щирістю й добротою, бажанням насолоджуватися кавою та смачною випічкою, відкриваючи душу своєму співбесідникові або коханій людині.

Вони подорожують, шукаючи свою долю, сумують за втраченими ілюзіями, проте ніколи не втрачають головного – людяності. Їхнє життя наповнює радість від написання листівок, спілкування з домашніми улюбленцями, слухання музики, запрошення гостей. Здається, ніби письменниця ділиться рецептами внутрішньої гармонії та поміж рядків дає прості поради, як зберегти або віднайти щастя.

Книга «Теплі історії до кави» написана співочою та яскравою мовою з її солов’їними переливами та незрівнянним багатством. Її варто всотувати в себе, як сюжети та атмосферу чарівних оповідань. Унікальна особливість цієї збірки полягає в тому, що всі персонажі намагаються робити одне одному приємні речі, уникаючи конфліктів і сварок. Це – справжня життєва мудрість, якої так не вистачає в нашому сьогоденні!

Якщо ви втомилися від проблем і клопотів, життєвої метушні та лицемірства, хочете отримати відчуття внутрішньої рівноваги та насолоджуватися власним життям, зазирніть в цей затишний світ краси й щастя. Пропонуємо скачати «Теплі історії до кави» Надії Гербіш на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. В електронній бібліотеці на вас чекають матеріали у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Теплі історії до кави» Надії Гербіш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *