«Теплі історії до шоколаду» Надія Гербіш

«Теплі історії до шоколаду» Надія Гербіш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
693 переглядів
693 переглядів

Про книгу «Теплі історії до шоколаду» Надії Гербіш

Книга «Теплі історії до шоколаду» – збірка неймовірно затишних і «смачних» оповідань, якими можна насолоджуватися як плиткою якісного шоколаду. Ці твори призначені для тих, хто відчуває втому та не має часу озирнутися навколо й побачити маленькі радощі життя. Надія Гербіш змалювала красу людських стосунків, затишок і тепло під час спілкування навіть малознайомих людей, а також різні прояви доброти, щирості, лагідності та піклування.

Для цієї книги не потрібні вишукані сюжетні перипетії або оригінальний антураж, адже кожен твір – це маленька перлинка повсякденності, яку кожен може віднайти у своєму житті. Тут сплелися в один строкатий візерунок кіно і музика, старі листи та нові знайомства, велосипеди й потяги, кохання і смуток, вуличні пригоди й домашня випічка…

Починаючи читати онлайн цю атмосферну книгу, відчуваєш, що зазираєш до приватного щоденника та бачиш відверті думки та щирі зізнання, оголені емоції головних персонажів. Авторка показала своє світобачення та сподівання, що наше життя має бути саме таким – простим і приємним, з намаганням зробити щасливими всіх, хто нас оточує. Це – своєрідна утопія, проте вона межує з реальністю. І головна умова реалізації цього щастя – його поєднання з шоколадним смаком та філіжанкою ароматної кави.

У збірці «Теплі історії до шоколаду» зібралися всі складові повноцінного життя: оптимізм і товариськість, віра в дива, сімейний затишок, натхненна атмосфера мандрівок, прагнення робити приємні подарунки, християнські цінності… З подивом спостерігаєш за тими героями, які не втратили відчуття власної гідності та любов до ближніх навіть тоді, коли їхні долі були до них надто жорстокими.

Ці солодкі оповідання варто читати невеликими порціями, використовуючи їх як панацею від жорстокості й грубості нашої дійсності. І вони дійсно надихають на добрі справи, заряджають гарним настроєм, впевненістю в світлому майбутньому.

Ви можете скачати «Теплі історії до шоколаду» Надії Гербіш в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі бажаючі отримають цю збірку безкоштовно та без реєстрації. Такими творами хочеться поділитися зі своїми близькими людьми та цілим світом, щоб зробити всіх справжніми чарівниками та володарями свого щастя.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Теплі історії до шоколаду» Надії Гербіш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *