«Теплі історії з корицею» Юлія Смаль

«Теплі історії з корицею» Юлія Смаль

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Теплі історії з корицею» Юліи Смаль

Книга «Теплі історії з корицею» – квиток до справжнього щастя, що пронизує тебе з голови до п’ят, як тільки ти відкриєш першу сторінку цієї чарівної повісті. Юлія Смаль створила одну з найатмосферніших і найзатишніших творів з усієї серії «теплих історій».

Письменниця пропонує насолодитися справжньою сімейною гармонією разом з головною героїнею, яка кожного дня радує своїх близьких приготовленими ароматними стравами та обожнює придумувати красиві історії про кохання, вкладаючи в них свої мрії.

Цю книгу можна було б назвати утопічною, але вона змушує замислитися над тим, що в щасті немає нічого складного – воно будується на щирості, взаєморозумінні та прагненні робити своє життя святом завдяки різноманітним традиціям. Авторка показує найменші побутові дрібниці, стосунки в сім’ї, цікаві мандрівки та підготовці до свят, що захоплює більше, ніж самі свята.

З кожної сторінки повісті віє домашнім затишком, душевним теплом, лагідною посмішкою, добротою та любов’ю. Цей твір варто читати онлайн в особливій атмосфері, щоб відчути його чарівну силу – загорнувшись у теплий плед, взявши горнятко запашної кави у той час як за вікном ллє холодний дощ або віє заметіль.

Повість «Теплі історії з корицею» схожа на строкате полотно, зіткане з різнокольорових клаптиків тканини. Ці клаптики являють собою окремі історії, які вигадує фантазія головної героїні. Деякі з них взяті з життя, інші продиктовані романтичними мріями. Ці замальовки складають неповторний візерунок твору, доповнюючи основну сюжетну лінію яскравими відтінками кольорів та емоцій.

Ця оригінальна історія не залишить байдужими навіть найвибагливіших гурманів – емоційна складова тут поєднана з вишуканими кулінарними нотками. У книзі кориця виступає символом затишку та домашньої випічки, тому читач відчуватиме її присмак на кожній сторінці, смакуючи з персонажами домашню випічку з кавою або запечені яблука.

Якщо ви вирішите скачати «Теплі історії з корицею» Юлії Смаль, запрошуємо вас до нашої електронної бібліотеки, де ви знайдете цю повість у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Тарас. Повернення
Тарас. Повернення Олександр Денисенко
Мемуари українського Казанови
Мемуари українського Каз... Антін Щегельський
Брутальний бункер
Брутальний бункер Ярослав Рачковський
Любов на лінії вогню (збірник)
Любов на лінії вогню (зб... Васіліса Миколаївна Трофимович

Відгуки на книгу «Теплі історії з корицею» Юліи Смаль