«Теплі родинні історії» О. Поліщук

«Теплі родинні історії» О. Поліщук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
793 переглядів
793 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Теплі родинні історії» О. Поліщук (анотація)

Сім’ї присвячена велика кількість творів, однак саме О. Поліщук зміг створити справжній шедевр української літератури – книгу «Теплі родинні історії», котра подарує вам тільки найщиріші емоції та переживання.

Автор розриває секрет справжньої міцної сім’ї, ідеальних відносин, яких прагне чи не кожен українець. Якою повинна бути міцна родина? Як досягти любові і благополуччя? Як наповнити свій дім радістю та відгородити рідних від бід? Відповіді ви знайдете, якщо почнете читати онлайн книгу «Теплі родинні історії» О. Поліщука українською мовою.

На сторінках роману зібрані спогади автора, його думки про власне минуле. Письменник з радістю згадує, якою була його сім’я. Він розповідає, як його матір і батько, дідусі і бабусі намагалися принести в родину найтепліші почуття, жити в злагоді, незважаючи на достаток. Кожен з родичів робив все, щоб його рідні були щасливими.

Автор виріс в хорошій сім’ї, проте для нього вона була ідеальною. Рідня навчила його бути щирою та довіряти почуттям. Письменник зрозумів головну істину – тільки рідні люди можуть зрозуміти його, дати корисну пораду і навчити, як правильно поступати в різних життєвих ситуаціях.

Що радить автор читачам, бажаючим створити справжню міцну сім’ю? Про це ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Теплі родинні історії» О. Поліщука безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Теплі родинні історії» О. Поліщук українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Теплі родинні історії» О. Поліщук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *