«Теплота родинного інтиму…» Станіслав Чернілевський

Вірш «Теплота родинного інтиму…» Станіслав Чернілевський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
709 переглядів
709 переглядів
[uptolike]

Вiрш «Теплота родинного інтиму…» Станіслава Чернілевського

Теплота родинного інтиму.
Ще на шибах досвіток не скрес.
Встала мати. Мотузочком диму
Хату прив’язала до небес.

Весело і з ляком серед печі
Полум’я гуляє по гіллю.
Ковдрою закутуючи плечі,
Мати не пита, чому не сплю.

Вже однак зникає гіркотина,
Не катує серце печія.
Знову я — малесенька дитина,
Мати знає більше, аніж я.

Матері розказувать не треба,
Як душа світліє перед днем
В хаті, що прив’язана до неба
Світанковим маминим вогнем.

Аналiз вiрша «Теплота родинного інтиму…» Станіслава Чернілевського

Вірш «Теплота родинного інтиму…» Станіслава Чернілевського просочений теплом дитинства. Любов до сім’ї, до матері є особливою для кожного із нас. Синівська любов до матері протягом життя ще збільшує свою силу.

Через усе життя герой проносить відчуття спокою, душевної рівноваги — найкращі почуття зв’язані з мамою та рідним домом. Адже не секрет, що дорослим іноді дуже хочеться побути дітьми, огорненими в материнську турботу. Радимо читати онлайн усім вірш «Теплота родинного інтиму…» Станіслава Чернілевського українською мовою.

Мати завжди відчує, зрозуміє, тільки в неї є такий дар — ми зв’язані з нею духовними нитями. Їй не потрібні зайві слова – вона лише подивиться у вічі та обійме. Любов та ніжність батьків – це ліки, які рятують від душевних ран в будь-якому віці.

Щоб відчути ті самі теплі та щирі почуття, вам швиденько необхідно скачати вірш «Теплота родинного інтиму…» Станіслава Чернілевського безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Тут ви можете слухати читання онлайн вірш “Теплота родинного інтиму” Станіслава Чернілевського українською мовою абсолютно безкоштовно.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Теплота родинного інтиму…» Станіслава Чернілевського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Теплота родинного інтиму…» Станіслава Чернілевського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *