«Тев’є-молочар» Шолом-Алейхем

«Тев’є-молочар» Шолом-Алейхем

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2709 переглядів
2709 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Тев’є-молочар» Шолома-Алейхема (анотація)

Повість “Тев’є-молочар” Шолом-Алейхема (1859—1916) побудована у формі монологів головного героя, звернених до самого автора, і дає читачеві можливість дізнатися, як жилося­ незаможній єврейській сім’ї на українських землях у складі Російської імперії. Зі сторінок книги постають “народний філософ” Тев’є, його дружина та доньки. Шолом-Алейхем називав Тев’є найулюбленішим з усіх створених ним літературних типів: він шляхетний і простакуватий, побожний і сповнений протиріч, розуміє людей, відчуває красу природи й ніколи не йде проти совісті. Останній розділ книги за радянських часів було вилучено цензурою. Повний текст твору українською мовою публікується вперше.

Слухати аудіокнигу «Тев’є-молочар» Шолом-Алейхема онлайн російською мовою безкоштовно:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Тев’є-молочар» Шолома-Алейхема українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тев’є-молочар» Шолома-Алейхема

2 відповіді до “Тев’є-молочар”

  1. Шура Шура сказав:

    “Тев’є-молочар” виявився для мене досить не звичним твором. В дитинстві взагалі я не змогла його зрозуміти, йшли роки і тільки тепер я можу повноцінно зрозуміти те, що хотів донести автор. Рекомендую.

  2. Поліна Поліна сказав:

    Завдяки книзі «Тев’є-молочар» я змогла поринути у пригоди в часі, а саме відправитись до єврейського міста початку ХХ століття. Називаю такі книги живими, адже саме вони читаючи спонукають ніби опинитись на місці разом із головними героями. Мої оплески, звісно раджу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *