«Ті, що не мають коріння» Наомі Новік

«Ті, що не мають коріння» Наомі Новік

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1144 переглядів
1144 переглядів

Про книгу «Ті, що не мають коріння» Наомі Новік

Книга “Ті, що не мають коріння” – дивний мікс із героїчного фентезі, казки та трилера з детективними нотками, що утворює неймовірно захоплюючу історію. Американська письменниця Наомі Новік, яка виросла на польських казках, створила неординарний казковий сюжет на основі слов’янського фентезі.

В романі фігурують українські, російські та польські міста, а продуманість магічного світу та його атмосферність просто зашкалює. Читати цю книгу буде цікаво всім, хто хоче зануритися у казковість нашого життя, серед якої виділяються надто жорстокі реалії.

Сюжет роману “Ті, що не мають коріння” закручується навколо моторошного місця – Хащі, нечість з якої затягує випадкових людей, а потім зводить їх з розуму та вбиває, перетворюючи на дерева. Від цих жахіть потерпають дві сусідні ворогуючі держави – Польня та Рос’я – заклятий ліс все більше розростається, забираючи їхні території.

Стримувати їхній натиск може тільки місцевий маг на прізвисько Дракон, проте за його “охорону” треба платити. Один раз на десять років Дракон забирає з найближчих селищ і міст найгарнішу та найрозумнішу дівчину, яка служить йому десять років.

Головна героїня Агнешка була впевнена, що Дракон візьме її подругу Касю, проте чомусь чаклун зупинився на ній – замазурі, яка завжди чуралася хатньої роботи. Потрапивши до вежі Дракона, Агнешка стає його ученицею, адже в ній чаклун вгледів приховану магію.

Саме ця непримітна та неохайна дівчина стане тією самою, хто намагатиметься врятувати людство від Хащі. Особлива рішучість і безстрашність прокидаються в Агнешки, коли це прокляте місце забирає її подругу Касю.

Епоха Середньовіччя, яскраво змальована на сторінках книги “Ті, що не мають коріння”, дає змогу максимально проникнутися його моторошною атмосферою. Письменниця не обійшла увагою і соціально-політичні аспекти, показавши напружені відносини двох держав.

Наомі Новік не просто створила слов’янську історію жахів – вона вклала у Хащу дуже глибокий сенс, наповнила її існування цілою мережею таємниць, створивши цілу філософську концепцію. Щоб дізнатися, звідки виходять справжні коріння зла, треба скачати й прочитати цей гостросюжетний роман.

Завантажити безкоштовно книгу «Ті, що не мають коріння» Наомі Новік

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ті, що не мають коріння» Наомі Новік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *