«Ті, що співають у терні» Коллін Мак-Каллоу (Колін Маккалоу)

«Ті, що співають у терні» Коллін Мак-Каллоу (Колін Маккалоу)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
15147 переглядів
15147 переглядів

Короткий зміст книги «Ті, що співають у терні» Коллін Мак-Каллоу (анотація)

Книга «Ті, що співають у терні» – класика любовного роману, поєднаного з деталізованою сімейною сагою. Цей твір Коллін Мак-Каллоу часто поєднують з книгою «Віднесені вітром» Марґарет Мітчелл за глибиною емоцій та масштабністю описаних подій, зачіпаючи політичні та соціальні аспекти змальованої епохи.

Перед читачами з одного боку розгортається життя великої родини Клірі, а з іншого – змальовується краса і велич природи Австралії, злиття з нею місцевих жителів, особливості побуту австралійців та їхні традиції й звичаї.

Після прочитання цієї книги відразу розумієш: кохання – це дивне поєднання слабкості і сили, щастя і страждань, натхнення і розчарування. Воно може бути забороненим або не співпадати з суспільними уявленнями, але від цього не стає меншим. Стосунки Меггі Клірі та Ральфа де Брикассара – священика, для якого головним пріоритетом була любов до Бога – були одночасно зворушливими і трагічними. Вони не мали права кохати одне одного, але почуття взяло гору над примітивними стереотипами суспільства. У що вилилося їхнє заборонене кохання, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цей хвилюючий роман.

Ця книга накриває цілим ураганом емоцій вже з першої сторінки. Авторка зробила акцент не лише на почуття і переживаннях головних героїв, а й на умовах, в яких вони жили, підкреслюючи абсурдність і несправедливість деяких законів і звичаїв, які доводилося приймати.

У романі «Ті, що співають у терні» ви побачите реалії побуту в родині з шістьма дітьми, права та обов’язки чоловіків і жінок, особливості навчання у школах на початку XX століття. Якщо додати до цього історію кохання Меггі та Ральфа, що розвивається протягом багатьох років, перед нами розгорнеться строкате і багатомірне полотно, що вражає яскравою сюжетною лінією та несподіваним фіналом.

Перед очима читача проходить життя головної героїні, починаючи з її раннього дитинства, та її доля та формування особистості під впливом багатьох факторів не може не вразити. Усі бажаючі знайдуть цей легендарний роман на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Завітайте до нашої електронної бібліотеки, щоб скачати «Ті, що співають у терні» Коллін Мак-Каллоу в найбільш зручних форматах: fb2, txt, epub або rtf.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Ті, що співають у терні» Коллін Мак-Каллоу та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Ті, що співають у терні» Коллін Мак-Каллоу: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Ті, що співають у терні» Коллін Мак-Каллоу і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Ті, що співають у терні» Коллін Мак-Каллоу

Что толку томиться по человеку, если он все равно твоим никогда не будет?

Как меняется человек, смотря по тому, кто его собеседник, как меняется даже манера говорить.

— Не понимаю, откуда у тебя такая власть над моим несуществующим сердцем?

Тот, кому нечего терять, может всего добиться, того, кто не чувствителен к боли, ничто не ранит.

Мы можем отдавать только то, что в нас есть, не больше.

Вы кое что забыли про ваши драгоценные розы, Ральф: у них есть еще и острые, колючие шипы.

Она училась уму-разуму. Что бы про тебя ни думали другие, это все равно, все равно, все равно.

Он лопает все, что не может слопать его самого. (про собаку)

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ті, що співають у терні» Коллін Мак-Каллоу

2 відповіді до “Ті, що співають у терні”

  1. Наталія Наталія сказав:

    Люблю цю книгу

  2. Інна Інна сказав:

    В книзі “Ті, що співають у терні” вся моя юність. Я читаю її кожного літа вже багато років, і знаєте — зовсім не набридає. Навпаки відкривається, як троянда. Переклад українською — найкращий, раджу 5 з 5.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *