«Ті, що живуть під землею» Назарій Вівчарик

«Ті, що живуть під землею» Назарій Вівчарик

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1340 переглядів
1340 переглядів

Про книгу «Ті, що живуть під землею» Назарія Вівчарика

Чи є місце містиці в нашій буденності? Про це зовсім не думав Віталік, головний герой повісті «Ті, що живуть під землею». Сільський парубок терміново повертався додому з заробітків на Чукотці. Звістка про трагічну смерть батька, з яким хлопець так і не встиг помиритися, приголомшила головного героя.

Проте на похороні Віталій дізнається, що не все в загибелі батька так однозначно. Як може водій, який майстерно водить машину вже кілька десятків років, загинути на порожній трасі? Можливо, справа в нечистій силі, що поступово знищує село?

Ця думка прийшла до хлопця в той самий момент, коли він спустився до колодязя у дворі, куди необачно впустив батьківський перстень. Відправившись на пошуки родинної реліквії, головний герой зрозумів, що опинився в зовсім іншому світі, де звідусіль пахне смертю. Хлопцю належить не лише знайти вихід з лабіринтів підземелля, а й побороти страшних істот з потойбіччя, які вже зачекалися на наступну жертву.

Книга «Ті, що живуть під землею» – прекрасна знахідка для тих, хто хоче полоскотати собі нерви та стати свідком страшних подій у невеличкому селі, сповненому моторошних таємниць і містичних примар з паралельного світу. Назарій Вівчарик влаштовує для головного героя справжній пригодницький квест і пропонує читачеві приєднатися до цього нерівного протистояння життя і смерті.

Поряд з елементами екшена простежується філософська лінія книги. Мандруючи підземеллям, Віталій постійно намагається проникнути до глибин свого «Я», шукаючи відповіді на вічні питання. Чому між рідними людьми часто зростає невидима стіна? Де знайти правду в сутичках між близькими? Заради чого варто залишати рідну домівку та шукати щастя далеко від неї? Пригоди головного героя наштовхують його на шалену думку: все, що коїться під землею – результат земного життя.

Ви можете скачати «Ті, що живуть під землею» Назарія Вівчарика на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації, обравши для скачування найзручніші формати із запропонованих – fb2, txt, epub або rtf. Всім бажаючим читати онлайн цю пригодницько-філософську книгу пропонуємо матеріали нашої електронної бібліотеки, що також знаходяться у вільному доступі.

Скачати безкоштово книгу «Ті, що живуть під землею» Назарія Вівчарика українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ті, що живуть під землею» Назарія Вівчарика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *