«Тільки не пиши мені про війну» Павло Вишебаба

«Тільки не пиши мені про війну» Павло Вишебаба

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
797 переглядів
797 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Тільки не пиши мені про війну» Павла Вишебаби (анотація)

Книга «Тільки не пиши мені про війну» Павла Вишебаби стала дебютом автора у літературному світі. Це збірка віршів, написаних у 2022 році після початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України. Ця подія справила на автора таке сильне враження, що він почав ще активніше, ніж це було раніше, писати вірші. Деякі з них стали настільки популярними, що вже отримали переклади десятками мов.

Назву для всієї книги дав вірш, написаний Павлом як відповідь на лист доньки, яка хотіла знати, про що їй розповісти таткові. І він розповів про це, але не звичайними словами, а у віршованій формі. У цьому вірші він просить донечку не писати про війну і про те, як їй доводилось втікати від ворожих ракет, а краще розповісти, яку природу вона бачить навколо себе у безпечному місці (в іншій країні), або запросити європейців в Україну вже після війни, щоб вони побачили її красу своїми очима і відчули вдячність людей, яких прихистили у себе.

Павло Вишебаба яскраво увірвався у світ української поезії і привернув до неї увагу людей так, як це вже давно нікому не вдавалось зробити. Перший тираж його збірки було розкуплено за два тижні, тому довелось випускати другий. А поки він готувався, поет встиг написати нові твори, тож у новому тиражі є вірші з першого і ще кілька новинок, а це вже вагома причина, щоб прочитати всю збірку.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Тільки не пиши мені про війну» Павла Вишебаби українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тільки не пиши мені про війну» Павла Вишебаби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *