«Тільки я візьму новий рівень. Книга 3» Chugong

«Тільки я візьму новий рівень. Книга 3» Chugong

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1027 переглядів
1027 переглядів

Короткий зміст книги «Тільки я візьму новий рівень. Книга 3» Chugong (анотація)

Одного дня у світі відкрився портал, що веде у паралельні виміри… Тоді Сонг ДжінУ пробудився і став «найслабшою зброєю людства». Але відтоді минуло багато часу. Сонг ДжінУ вижив у подвійному підземеллі та став гравцем. На своєму шляху до сили він нажив чимало ворогів. Шляху назад немає. Щоби вижити він має стати набагато сильнішим, аби здолати нових, могутніх супротивників. Але як довго він зможе приховувати свої нові здібності?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Тільки я візьму новий рівень. Книга 3» Chugong та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Тільки я візьму новий рівень. Книга 3» Chugong: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Тільки я візьму новий рівень. Книга 3» Chugong і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тільки я візьму новий рівень. Книга 3» Chugong

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *