«Тільки я візьму новий рівень. Книга 5» Chugong

«Тільки я візьму новий рівень. Книга 5» Chugong

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
604 переглядів
604 переглядів

Короткий зміст книги «Тільки я візьму новий рівень. Книга 5» Chugong (анотація)

Одного дня у світі відкрився портал, що веде у паралельні виміри… Так почалася легенда, культового корейського бестселера “Тільки я візьму новий рівень”. Сонг ДжінУ повертається, аби дати відповіді на питання, що полишила попередня частина манхви.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Тільки я візьму новий рівень. Книга 5» Chugong та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Тільки я візьму новий рівень. Книга 5» Chugong: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Тільки я візьму новий рівень. Книга 5» Chugong і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тільки я візьму новий рівень. Книга 5» Chugong

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *