«Тіло, секс, шлюб. Історія інтимних стосунків в українських традиціях» Ірина Ігнатенко

«Тіло, секс, шлюб. Історія інтимних стосунків в українських традиціях» Ірина Ігнатенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
304 переглядів
304 переглядів

Короткий зміст книги «Тіло, секс, шлюб. Історія інтимних стосунків в українських традиціях» Ірини Ігнатенко (анотація)

Дівоча честь і розпусні вечорниці. Весілля й обряд «комори». Повсюдні заборони та сороміцькі пісні. Картина того, якими були інтимні стосунки українців, справляє двояке враження, якщо спиратися лише на народний фольклор. Як же все було насправді і як ми кохалися?

У своїй новій книжці етнологиня Ірина Ігнатенко розповідає історію інтимних стосунків в українських традиціях. Яких чоловіків і жінок українці вважали красивими та бажаними, як знайомилися й до яких засобів «зваблення» вдавалися? У що одягалися наші прапрабабусі та як календар релігійних свят впливав на розклад гігієнічних процедур і секс? Які обмеження на інтимні стосунки були навіть у шлюбі? Чому замовчували зради та як по розбитих горщиках визначали майбутню кількість дітей?

Від перших обіймів до першої шлюбної ночі, вагітності, пологів, хвороб і позашлюбних стосунків. Авторка описує тодішнє ставлення до власного тіла й тілесності, особливості весільних обрядів і контрацепції, пологи та заборони.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Тіло, секс, шлюб. Історія інтимних стосунків в українських традиціях» Ірини Ігнатенко та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Тіло, секс, шлюб. Історія інтимних стосунків в українських традиціях» Ірини Ігнатенко: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Тіло, секс, шлюб. Історія інтимних стосунків в українських традиціях» Ірини Ігнатенко і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тіло, секс, шлюб. Історія інтимних стосунків в українських традиціях» Ірини Ігнатенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *