«Тіло веде лік. Як лишити психотравми в минулому» Бессель ван дер Колк

«Тіло веде лік. Як лишити психотравми в минулому» Бессель ван дер Колк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
31003 переглядів
31003 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Тіло веде лік. Як лишити психотравми в минулому» Бесселя ван дер Колка (анотація)

Книга «Тіло веде лік. Як лишити психотравми в минулому» Бесселя ван дер Колка говорить про те, що болить всередині кожної людини. Певно, що не існує такої людини, що не пережила б або не стала очевидцем такого, що змінило б її життя на до та після. В своїй роботі Колк намагається осягнути це, дозволивши читачеві поглянути на самого себе та свої внутрішні проблеми з боку, аби дати собі тверезу оцінку та зрозуміти, що саме потрібно робити задля того, щоб позбутись їх.

Наша психіка має здатність блокувати той досвід, пам’ять та навіть окремі спогади, щоб не змушувати нас знову й знову переживати травматичні відчуття. Проте залишені шрами можуть не загоїтись самостійно, повертаючи свідомість та розум до травматичної події. Це пастка, з якої важко та майже неможливо вибратись самотужки, і саме тут на допомогу може прийти книга доктора. Він довго та плідно досліджував те, як психотравми впливають на людину, формуючи її життя. І висновок єдиний – лиш позбувшись їх, можна жити вільно, фактично заново знайшовши себе.

Оповідь автора пропонує не лише суху теорію, яка звісно ж є цікавою, але не може дати важливих відповідей. Саме тому серед головних речей, про які говорить Колк, є роздуми на тему того, звідки може брати свій початок травма, або ж які існують способи її лікування. Все це в купі дає можливість подивитись на себе зі сторони, оцінивши власні проблеми, та, що більш важливо, отримавши поради про те, як цього можна позбутись, аби жити вільним.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Тіло веде лік. Як лишити психотравми в минулому» Бесселя ван дер Колка та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Тіло веде лік. Як лишити психотравми в минулому» Бесселя ван дер Колка: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Тіло веде лік. Як лишити психотравми в минулому» Бесселя ван дер Колка і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тіло веде лік. Як лишити психотравми в минулому» Бесселя ван дер Колка

Одна відповідь до “Тіло веде лік. Як лишити психотравми в минулому”

  1. Kristina Kristina сказав:

    Якщо є бажання покопирсатися в собі та зрозуміти, чому у вас є ті чи інші риси характеру чи особливості, читайте книгу «Тіло веде лік. Як лишити психотравми в минулому». Можно зрозуміти, як минулі події впливають на дорослішання та події вже у дорослому житті. Психіка – це дивна штука, але книжка справді допомагає пережити травмуючі епізоди – для мене вона була відкриттям!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *