«Тінь сови» Василь Шкляр

«Тінь сови» Василь Шкляр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9615 переглядів
9615 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Тінь сови» Василя Шкляра (анотація)

Талановитий український письменник Василь Шкляр відомий не лише своїми історичними романами, детективними пригодами, а й ліричними творами. Одна з найбільш лагідних та проникливих його книг – роман “Тінь сови”, який неможливо читати без сліз на очах. У цій драматичній історії автор розкриває всі грані кохання, показуючи його нерозривний зв’язок з журбою та болем.

У центрі сюжету книги “Тінь сови” опиняються дві історії кохання – Катерини та Степана, Муталіба та Ірини. Ці чотири серця просто шукали можливість жити та кохати, проте доля виявилася надто жорстокою, щоб просто подарувати їм ці безцінні почуття. Разом з ними головні герої отримали безліч випробувань та страждань. Та кохання виявилося сильнішим за всі перешкоди та навіть міцнішим за саме життя.

Незважаючи на трагізм цієї драми, від її рядків віє теплом і затишком, душевністю та світлом, яких так не вистачає в сучасному світі серед зла й підступності. “Родзинкою” книги “Тінь сови” є зворушливий образ містичного гномика Щедрика, який завжди супроводжував Степана в його уяві, допомагаючи долати всілякі труднощі та даючи розумні поради у критичних ситуаціях. Ще в дитинстві оселившись у фантазії хлопчика, він став доказом того, що на світі існує добро та не слід втрачати віру в нього. Ким виявився цей дивний персонаж – казковим героєм чи реальною істотою – ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати цей захоплюючий роман з містичними нотками.

Василь Шкляр не просто змальовує людські долі, сплетені у єдиний візерунок, він аналізує вічні поняття добра й зла, розмірковуючи про різні їх відтінки. Цей твір, що є найгуманнішим у творчості автора, втішає та надихає на емоційну відкритість, вчить прислуховуватися до свого серця та водночас поєднувати емоції з мудрістю. В глибоко прописаних образах головних героїв, які були взяті з нашого життя, кожен побачить себе – свої сподівання, непрості рішення, боротьбу за щастя.

Слухати аудіокнигу «Тінь сови» Василя Шкляра онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Тінь сови» Василя Шкляра українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Тінь сови» Василя Шкляра

Ніхто з нас не знає, коли надходить остання щаслива хвилина.

Коли все довкола красиве, тоді цієї краси не помічаєш. Проходиш поруч і не зважаєш на неї, як на повітря, яким дихаєш і якого маєш уволю. А от коли ця жива краса стрічається тобі серед мертвої пустелі – ти розумієш? – коли вона сусідує з безживними краєвидами, тоді її відчуваєш усією душею…

…Життя коротке. Вічна лише історія наша.

…Мені здається, що навіть звичайнісінький історичний підручник мусить писати одна людина, писати з душею, а не викладати голі факти. Тоді така історія читатиметься з любов'ю.

-… Часом мені здається, що наші дні неоднакові. У дитинстві, наприклад, вони були набагато довшими.

– Це тому, що ми самі є мірою часу. Скільки хто спроможний увібрати його в себе, стільки й має. У дитинстві ти відкривав для себе світ, дивувався усьому, жив гострими враженнями, і через те щедрими були твої дні. А згодом людина до всього звикає, перестає дивуватися, і багато дорогоцінних хвилин пролітає повз неї. Ми самі відгороджуємося від часу байдужістю й егоїзмом…

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тінь сови» Василя Шкляра

Одна відповідь до “Тінь сови”

  1. Владислава Владислава сказав:

    Історії з книжки “Тінь сови” вразили мене до глибини душі. Кохання то велика сила, так як розкриє це почуття та самих героїв Шкляр мабуть не робить ніхто. Рекомендую прочитати, думаю ви не пошкодуєте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *