«Тінь вітру» Карлос Руїс Сафон

«Тінь вітру» Карлос Руїс Сафон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
10920 переглядів
10920 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Тінь вітру» Карлоса Руїса Сафона (анотація)

Роман “Тінь вітру” – перша книга циклу “Кладовище забутих книг” від іспанського письменника Карлоса Руїса Сафона. Це – справжня сповідь від людини, закоханої в книги – в їхню енергетику, міць і загадковість. Цей драматичний твір з яскравою детективною лінією буде цікаво читати тим, хто полюбляє розв’язування загадок і блукання неймовірними лабіринтами.

В центрі подій опиняється підліток Даніель, який у Кладовищі забутих книг натрапляє на загадкову книгу за допомогою свого батька-букініста. Цей дивний твір заворожує хлопчика, і він вирішує знайти та прочитати інші праці цього автора.

Проте виявляється, що мало хто чув про цього таємничого письменника та його твори. Зникнення книг Хуліо Каракса – це загадкова і моторошна історія, і головний герой вирішує провести власне розслідування, що затягнуло його у свій полон на багато років.

У романі “Тінь вітру” Карлос Руїс Сафон створив надзвичайно інтригуючу атмосферу, поєднавши захоплюючий сюжет з колоритним описом Барселони – її маленькими вуличками та готичними будівлями, історичними загадками й таємницями сучасності. А поряд з цією величчю – звичайнісіньке життя й побутові проблеми, з яких можна скласти цілий серіал. Кожна деталь цієї строкатої картини є важливою для розуміння особливостей тієї епохи – довоєнної, воєнної та повоєнної Іспанії.

Одна з найцікавіших сюжетних ліній – пригоди та дорослішання головного героя, який згодом перетворився зі скромного підлітка у зрілого чоловіка, намагаючись розібратися у своїх почуттях та суспільній організації життя. Читач спостерігатиме за всіма змінами, що торкнулися Даніеля за двадцять років, за його злетами і падіннями, стосунками з друзями й ворогами, нелегкими ситуаціями морального вибору та викарбовуванням нової системи цінностей. У книзі “Тінь вітру” дуже багато філософії та містики, і їхнє сполучення змушує читача повірити у найнесподіваніші речі…

Якщо ви хочете відчути справжню душу літератури, що оживає, рекомендуємо скачати й прочитати цей захоплюючий твір. Карлос Руїс Сафон створив чудову казку з життєвими акцентами для дорослих, де сплелися не тільки долі багатьох героїв, а й відголоски багатьох жанрів.

Слухати аудіокнигу «Тінь вітру» Карлоса Руїса Сафона онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Тінь вітру» Карлоса Руїса Сафона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Тінь вітру» Карлоса Руїса Сафона

2 відповіді до “Тінь вітру”

  1. Артме Артме сказав:

    Хорошая книга залетела на ура

  2. Яна Яна сказав:

    Тінь вітру наповнена страшними тамєницями, шаленим коханням, відданістю, гумором, та життєвою мудрістю. Роман затягує з перших сторінок, його однозначно варто почитати, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *