«Тінь вітру» Карлос Руїс Сафон

«Тінь вітру» Карлос Руїс Сафон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Тінь вітру» Карлоса Руїса Сафона

Роман “Тінь вітру” – перша книга циклу “Кладовище забутих книг” від іспанського письменника Карлоса Руїса Сафона. Це – справжня сповідь від людини, закоханої в книги – в їхню енергетику, міць і загадковість. Цей драматичний твір з яскравою детективною лінією буде цікаво читати тим, хто полюбляє розв’язування загадок і блукання неймовірними лабіринтами.

В центрі подій опиняється підліток Даніель, який у Кладовищі забутих книг натрапляє на загадкову книгу за допомогою свого батька-букініста. Цей дивний твір заворожує хлопчика, і він вирішує знайти та прочитати інші праці цього автора.

Проте виявляється, що мало хто чув про цього таємничого письменника та його твори. Зникнення книг Хуліо Каракса – це загадкова і моторошна історія, і головний герой вирішує провести власне розслідування, що затягнуло його у свій полон на багато років.

У романі “Тінь вітру” Карлос Руїс Сафон створив надзвичайно інтригуючу атмосферу, поєднавши захоплюючий сюжет з колоритним описом Барселони – її маленькими вуличками та готичними будівлями, історичними загадками й таємницями сучасності. А поряд з цією величчю – звичайнісіньке життя й побутові проблеми, з яких можна скласти цілий серіал. Кожна деталь цієї строкатої картини є важливою для розуміння особливостей тієї епохи – довоєнної, воєнної та повоєнної Іспанії.

Одна з найцікавіших сюжетних ліній – пригоди та дорослішання головного героя, який згодом перетворився зі скромного підлітка у зрілого чоловіка, намагаючись розібратися у своїх почуттях та суспільній організації життя. Читач спостерігатиме за всіма змінами, що торкнулися Даніеля за двадцять років, за його злетами і падіннями, стосунками з друзями й ворогами, нелегкими ситуаціями морального вибору та викарбовуванням нової системи цінностей. У книзі “Тінь вітру” дуже багато філософії та містики, і їхнє сполучення змушує читача повірити у найнесподіваніші речі…

Якщо ви хочете відчути справжню душу літератури, що оживає, рекомендуємо скачати й прочитати цей захоплюючий твір. Карлос Руїс Сафон створив чудову казку з життєвими акцентами для дорослих, де сплелися не тільки долі багатьох героїв, а й відголоски багатьох жанрів.

Завантажити безкоштовно книгу «Тінь вітру» Карлоса Руїса Сафона

Завантажити книгу «Тінь вітру» у форматі:

Рекомендації

Душа обирає наосліп
Душа обирає наосліп Олександра Малаш
Кожному своє
Кожному своє Ярослав Трінчук
Ті, що живуть під землею
Ті, що живуть під землею Назарій Вівчарик
Безчестя
Безчестя Джон Максвелл Кутзее

Відгуки на книгу «Тінь вітру» Карлоса Руїса Сафона

Комментарии для сайта Cackle